"S... git o. çocuğu"
L'Equipe gazetesi, Meksika maçının devre arasında yıldız forvetin Raymond Domenech'e küfür ettiğini yazdı. Federasyon, tecrübeli golcüyü milli takım kadrosundan çıkardığını açıkladı.

Dünya Kupası’ndan elenme tehlikesi yaşayan Fransa Milli Takımı’ndan gelen haberler, dünyada büyük yankı uyandırdı. Fransızlar’ın saygın gazetelerinden L’Equipe Horozlar’ın, Meksika’ya 2-0 mağlup olduğu maçın devre arasında eski Fenerbahçeli Nicolas Anelka’nın, performansından dolayı kendisini oyundan almak isteyen teknik direktör Raymond Domenech’e küfür ettiğini iddia etti. L’Equipe, Peter Mokaba Stadı’ndaki mücadelenin ilk yarısı bittikten sonraDomenech’in, kötü oynadığını ve bu yüzden de onu oyundan alacağını açıkladığını yazdı. Bu sırada bu sözleri duyan Anelka’nın ise çıldırdığı vurgulandı.

İkinci Başkan Le Graet, cezayı hemen kesti...

İngiltere’nin Chelsea Kulübü’nde forma giyen yıldız oyuncunun da, “S.git, O.çocuğu” dediği ve tecrübeli hocanın da oyuncusuna hemen karşılık vererek, “Tamam, o zaman çıkıyorsun” ifadesini kullandığı bildirildi. Bu olayın ardından da Anelka’nın yerine Andre-Pierre Gignac oyuna girdi. Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Noel Le Great de, Anelka’nın bu davranışının ardından kadrodan çıkarıldığını açıkladı.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok asil bir adam bu Anelka baktı ki takım gruptan çıkamayacak rezil olacaklar ben biletimi kendim keserim arkadaş demiş ve inanıyorum ki böyle rezil bir antrenör görülmemiştir ayrıca bu adam dünya kupasını kazansa da kazanmasada turnuva bitince işine son veriliyormuş nereden bileceğiz inadına takımın kaybetmesini sağladığını pistir fransızlar piss Anelka temiz ama 8)

Yukarı Alt