arkadaslar s botta aynı i sro gibi xy lerle gitmeyemi basladı yoksa hala script mi yazılması gerek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1) x-y-z yazarak gönderebiliyorsunuz.
2) herhangi bir alana giderek orayı hemen seçebiliyorsunuz.
3) sbot çok kullanışlıdır herşeyi bizler için düşünmüşler.

Ps : buyurun bu da bizim en güncel ve sorunsuz lvl'ınıza göre koordinatlarımızdır. viewtopic.php?f=582&t=164168

extraloob demiş ki:
1) x-y-z yazarak gönderebiliyorsunuz.
2) herhangi bir alana giderek orayı hemen seçebiliyorsunuz.
3) sbot çok kullanışlıdır herşeyi bizler için düşünmüşler.

Ps : buyurun bu da bizim en güncel ve sorunsuz lvl'ınıza göre koordinatlarımızdır. viewtopic.php?f=582&t=164168
Selamlar abi, X: ve Y: kordinatları Bilinen Kordinatlar Ağ üst Köşede Yazıyor. PEKİ ''Z:'' Kordinatını Neye Göre Belirleyeceğiz?

Abi Tskler caveden Bahsetmedim :S Eskiden isrobot Kulanıyordum, silkroad haritası üzerinde Kordinatları gösteren bir program wardı Ona bakarak bota koymak istediğim yerin üzerine gelir kordinatları alır isrobota Koyar ve botu start yapardım kasma yerine gitmeme gerek kalmazdı, Aynı Olayı Sbotta Yapabilmek İçin hotan-jangan-samarkand-downhang vs. gibi kasma yerlerinde Gideceğim yere Gitmeden Z kordinatını nereden bulurm? yada kafadan atsam ''Z'' kordinatını Problem yaratırmı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gitmeden bulamıyorsun kafadan da atamıyorsun ancak doğru rakamı yazman lazım neden uğraşıyorsun ki her yerin bilgisi hazır scriptler köşemizde mevcut al oradan lvl'ına göre script'i olay bitsin ^^

tüh yaw Sevinmiştim bendde : ) neyse Sağlık Olsun artık Hazır Kod Kullanıcam Yada ellere Kuvvet :p Eyw abicim saolasın :wink1:

Yukarı Alt