arkadaslar eski leptopum var s botta 2 car acsam (Pentium 1000 mhz 128 mb ram 32 mb ekran kartı :D) 2 carıda clientless modda calıstırsam karsıma ne gibi engeller cıkar carlar kasılırken zorlanırmı pc cok fazla ısınırmı ısınmasını nasıl engellerim acilen yardımcı olun arkadaslar

arkadaslar ben o pc ile sronun en dusuk ayarlarında clientle botsuz car kullandığımı biliyorum yapmayın bide clientlessde 2 carı kaldırma gibi bir problem acarsa yanarım ben eminsiniz demi bot almadan once bi sorum ilk defa s bot kullanacamda

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Önce ilk chara girersin clientles yaparsın .. Sonrasında baktın iyi gibi pc 2. denersin clientless yaparsın olmadı yapacak pek bişey yok yeni leptop veya pc almandan başka ..

inşallah calıstırı yoka masaustunde acmam gerekecek oda elektirk faturasını coooook fazla kabartacaktır

Server
Assos
Takımı
Besiktas
bir bilgisayar 7 / 24 açık kalsa ayda max 20 - 25 TL elektrik faturasına yansıtır.

Prada

oyuna açarken problem yaşamıyorsan clientless olarak 10 tane bile kaldırır sbot ile. Sbot çok fazla bi sistem gereksinimi istemiyor.. Dediğim gibi clientless olursa 8)

Yukarı Alt