Üstadlar bu botta ban riski varmı diye bi kaç konu açıldı ewt.Ama cevaplar hep aynı 'her botta olduğu gibi bunda da var'

Böyle bir standart cevap vercekseniz hiç yazmayın :) .,Örneğin clientless programını kullandığım akadeMi çarları kullandığım hafta banlanıyor.

Benim merak ettiğim kullanıpta bu şekilde banlanan varmı ?

*Şu bot otursa 1 numaralı kulalnıcısı ben olcam ama tereddütteyim :) Presiz çarlarımıda bota bıraksam sakata gelmekten korkuyorum çünkü hepsine onglarda farm yapıldı ,banlanırsa biterim :)

Edit:Birde bu hafta ban listesi yayınlanmadı serverlar acayip kalabalık,önümüzdeki hafta büyük bir dalga olursa diye de korkmuyo diğilim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok geç kaldın kuzum sen ne problemi ilk çıktığı günden beri clientless olarak kullanıyorum itemlere + basıyorum banlanma falan yok ki sitemizde 200 kişiye satışını yaptık ^^

Clientless agbotlar felan en gec 2 haftaya banlanır , hiç kaçırılmazdı..

Sbot'u aylardır clienteless kullananlar var ve henüz onlar arasında banlanan yok..

Gözlemlere göre rahat rahat clientless kullanabilirsin..

1 char ım normal preli kaıyo dieri presiz ve clietnless kasıyo hiçte bişey yok maşallah I :kalp: Sbot :thumbsup:

tmmdır o zaman :) Ben zaten clientsiz olarak kullanmıcam :)

Bir sorunda silk alınmamış çarında kullanan varmı 2-3 hafta gibi bir süre ?

_GeNeRaL_ demiş ki:
tmmdır o zaman :) Ben zaten clientsiz olarak kullanmıcam :)

Bir sorunda silk alınmamış çarında kullanan varmı 2-3 hafta gibi bir süre ?
bizim arkadaş var 0 dan 69 lvl Wiz yaptı:Dsbotla.Hiç korkma derim ben.

bir ara 500 silk attırmıstım pre falan almak için simdi 7 silk kaldı bende chelis modda kullanıyorum bişey yok umarım bundan sonrada bişey olmaz insallah..

Yukarı Alt