1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

S-BOT Acc Bedava + Acc alan ilk kişiye 100 silk e-pin hediye

1. bumbleair

bumbleair Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yurdum insanını tebrik etmek lazım. fırsatlardan yararlanma konusunda 10 numaralar. ama farkındamısınız satan kişilerin %99u sinek avlıyorlar. beleşe zaten boşa geçen vakitlerinin bir kaç dakikasını bir foruma üye olarak nakite çevirebileceklerini düşünüyorlar. bir kısım yurdum insanı da bu arkadaşlara müşteri oluyor.

1-2 dakika içerisinde yaptıkları inanılmaz zor (bu noktada haksız davrandığımı biliyorum. bir kısmı kalkıp sende alsaydın diyecek) işlemin sonucunda inanılmaz kampanyalar inanılmaz avantajlar sunarak biz exl ailesine pazarlıyorlar. bu arkadaşlar da olmasa halimiz nice olurdu.

yurdum insanı yurdum manzaraları :)))

2. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    (bu noktada haksız davrandığımı biliyorum. bir kısmı kalkıp sende alsaydın diyecek)

sende alsaydın.

3. hatecrew

hatecrew Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

4. sytgkdmr

sytgkdmr Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    :headbang:

5. bumbleair

bumbleair Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) işte yurdum insanından manzaralar. yazılanları okuyup bu cümleye takılan arkadaşlara söylemek isterim. zaten s-bot çıktığından beri kullanıyorum. 1 hesap bana fazlasıyla yetiyor. açgözlülük, fırsatçılık yada kolay yoldan para kazanma hırsı. adına ne derseniz deyin. vakti olmayan ve yeni hesap almanın açıldığı günlerde s-bot alamayanlara yardımcı oluyoruz deyin. kendinizi kandırın. ben sadece gördüğümü dile getirdim. acc seller kimliğinizi bir kenara bırakarak yazılanları okursanız. yurdumdan acınası bir manzara göreceksiniz.

6. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum anlıyorum seni üyelik alamamışsın o gün kıskanıyorsun. vakti olmayan ve yeni hesap almanın açıldığı günlerde s-bot alamayanlara yardımcı oluyoruz deyin biz kimseye yardımcı olmuyoruz bu üyelik parayla mı satılıyor?Evet parayla satılıyor çok istiyosan gel sana 1 adet sbot vereyimde daha fazla konuşma.1 adet sana yetiyor olabilir çünkü paran bol senin zenginsin baba parası iyiyorsun para kazanmaya ihtiyacın yok.Kendi adıma konuşayım ben baba parası yemiyorum kendi harçlığımı kendim çıkarmak istiyorum sanane bundan?İster 1000 tane alırım ister 5 bin tane alırım seni dertler mi?Dertlemez

7. hatecrew

hatecrew Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    adam haklı herkez kendinden sorumludur .. sbot 90 liraya satılırken kimseden ses cıkmıyodu herkez arıyodu .. simdi üyelikler acıldı herkes aldı alamayan kısım feryat edecek kanun boyle ...

8. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizede cevap vermek düşüyo bu durumda :beer:

9. Warrison

Warrison Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    lol, aksam aksam isin yok mu?, Ayrıca kimin ne yaptığının seni ilgilendireceğinide düşünmüyorum. İster 1000 tane alır, ister 1 tane alır, ister satar, ister satmaz, yani açtığın o kadar bos bir konu ki.

10. bumbleair

bumbleair Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu durumda benimde ne yaptığım seni ilgilendirmez Apart... ben fikrimi söylüyorum. isim cisim ve benzeri bir durum söz konusu değil. konuya birşeyler karalayanların acc seller olması beni pek de şaşırtmadı :wink1: yazılanlardan işinize gelen yerleri çekmekle kendinizi haklı çıkartmaya çalışmak ...

ben fikrimi beyan ettim. kimseyi birşeyle suçlamadım isim vermedim. boş bir konu olduğunu 2 bilemedim 3 kelime ile ifade etmek varken neden bu kadar çabaladın o da ayrı bir konu.

bu dünyada herkes dolu işlerle uğraşacak diye bir kanun da yok. forumlar insanların fikirlerini özgürce (kimseye hakaret etmeden, ve benzeri sözler sarfetmeden) açıklayabileceği bir yer olarak biliyorum. ama görülüyor ki burda böyle bir olay yok. titan tiana bir muhabbet.

yurdum insanı işte. kendisi neyse karşısındakini de o gözle görüyor.

"Masum insanlar açıklama yapma ihtiyacı hissetmezler." diye bir söz vardır. bu konuya bir şeyler yazan her kesbir şekilde bir şeyler satmış yada halen daha satma çabasındalar. s-bot acc 85-90tl iken de benaynı görüşteydim. hatta o zamanlar belkide sizde aynı görüşteydiniz. ama s-bot acc alımını açıp bu fırsatı değerlendirdiğinizde saf değiştirmişsiniz. bu bu kadar basit.

ben gözlemlerimi dile getirdim. herkes doğru bildiği yolda yürümekte özgürdür. bunu kimse değiştiremez. ben sizin fikirlerinize saldırmıyorsam siz de benim fikirlerime saldırmayın. forum anlam kaybetmesin(nokta)

11. ByGGorkem

ByGGorkem Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki sen neden o dolu vaktini burada harcıyorsun git dolu işlerinde harca... O forumdan üyelik almakda bir emek satmakta. Her emeğinde bir karşılığı olur. Sana şimdi 1 tane lazımdır ileride 2 tane olur ararsın burada. Olay bu kadar basit. Buna fırsatçılık değil fırsatı değerlendirmek denir.

12. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nokta.

13. KimYooShin

KimYooShin Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: