Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DoublePlus demiş ki:
Nasıl Yani 66 Tl yemi alcaz botu

aynen öyle 8)

DaRKWaTcH demiş ki:
extraloob demiş ki:
sbot üyelik 66TL yaklaşık 1 ay sonra 200TL olacak bilginize ^^
Zamanında 12 ytl'yken okan abi stok yapın demişti.Fiyatları çok artacak dediğinde kimse inanmamıştı.Şimdi 66 tl olmuş 200 olacak derse olur arkadaşlar kaçırmayın derim.
Ps: Dün 2 liraydı bu gün 3 olmuş demenizi istemem ... :kalp:

hmmm zamanın geliyor pişiyorsun artık :muck:

ALINTIDIR : BAŞKA BİR MESAJIMDAN
HOCAM SELAMLAR ÖNCELİKLE İYİ ÇALIŞMALAR. BEN BU SİTENİN BAYA BAYA ACEMİSİYİM.
VE YAKLAŞIK YARIM SAAT İÇİNDE PAYPALDAN 12 DOLAR YATIRDIM SBOT ALMAK İÇİN DOĞRU YERDEN YAZIP YAZMADIGIMI DA BILMIYORUM KUSURUMA BAKMAYIN...ANCAK YENI UYELIK OLACAKTI SIMDI OKUDUM 50 TL OLDUGUNU.BILEMIYORUM BEN BURADAN TAKIP ETMEYE ÇALIŞIRIM BU TOPIC ALTINDAN ARTIK.SABIRSIZLIKLA BANA DÖNMENİZİ BEKLİYORUM HOCAM SBOT YOKSA T BOT ÜYENİ ÜYELİK İSTİYORUM MÜMKÜN MÜDÜR?
TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİNNN :)))

SELAMLAR şimdi yine yeni bir şey öğrendim t-botta sanırım sorunlar olduğu için satışlarda bir problem varmış protesto amaçlı satılmıyor diye birşey duydum paylaşmak istedim tşkkrlr kolay gelsin OKAN BEYDEN CEVAP BEKLİYORUM...YATIRDIĞIM PARA İLE NE YAPABİLİRİM???

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neverland48 demiş ki:
SELAMLAR şimdi yine yeni bir şey öğrendim t-botta sanırım sorunlar olduğu için satışlarda bir problem varmış protesto amaçlı satılmıyor diye birşey duydum paylaşmak istedim tşkkrlr kolay gelsin OKAN BEYDEN CEVAP BEKLİYORUM...YATIRDIĞIM PARA İLE NE YAPABİLİRİM???

özel mesaj atılmıştır, tbot-isrobot bitmiştir :muck:

Selam kardeş bende sbot almak istiyorum ne zamandır ama bulamıyorum bu açtığınız bölüm daha önceden elinde sbot olupta süre uzatmak isteyenler içinmi yoksa sıfırdan sbot almak isteyenler içinmi bilgi verirseniz sevinirim eğer sıfırdan alımsa hemen alıcam şimdiden teşekkürler..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot üyelik 66 TL
sbot süre uzatma 16 TL

elinizde sbot yoksa bizde var satıyoruz ödemenizi yapın hemen botunuzu anahtar teslim edelim 1 ay sonra 200 TL fiyatla satılacaktır bilginize :muck:

Tamam ben paypal hesabıyla sbot üyelik alıcam kendi paypal hesabımda var ama ödenecek tutar kısmı dolar olarak verilmiş ben oraya miktar olarak ne yazmam gerekiyor?

Yukarı Alt