s.a

arkadaşlar ilanı aşk için bi int. giriş sayfası lazım...

sayfada kızı sevdigime dair yazılar yazacak ve ona çıkma teklifi eden yazılar bulunmasını istiyorum ...

yapabilecek bi arkadaş varmı varsa lütfen cvp yazsın fake yapıcılara çokda zor olmasa gerek böyle şeyler yapa bilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

yada küçük bi diyalog Jigsaw ın ve bazı moderatörlerin avatarlarına bazen gördügümüz gibi

not:kız= duygu, erkek=ismail

pfffffff

Aileden
ben php pek bilmem asp bilirim ama bu saatten sora o da yas sen en guzeli bi resim yaptir

ya hareketli resim fln da olur Jigsaw ın yaptıkları gibi çeşitli resimlere konuşmalar ekleyerek

NOT:ben sadece Jigsaw imzalı hareketli resimler gördügüm için onu örnek veriyom kusura bakmayın

yada arkadaşlar 5-6 tane güzel resim ayarlasanız bende photoshop yok photoshopla isimleri yazsanızda ben slayt yapsam movie maker da o olmazmı???

Jigsaw

Aileden
Sen slayt yap o zaman ben onu internet sayfası haline getirim. Ses hareketli animasyon vs. ekleme. Yazılar resimler vs.

Jigsaw demiş ki:
Sen slayt yap o zaman ben onu internet sayfası haline getirim. Ses hareketli animasyon vs. ekleme. Yazılar resimler vs.

kardeş ben sana resimleri yollayım sen onlara isimleri fln yazarsın bide ya slayt yada bi int sayfası haline düzenlersin güzel olsunda kafana göre takıl kardeş

Jigsaw demiş ki:

buyur kardeş resimler burda

kardeş 8 tane resim ayarladım yazılar fln yazılmamış sen ayarlarsın diye düşündüm inş. yanlış düşünmemişimdir...

sevdigin bi kıza çıkma çıkma teklifini nasıl edersen ona göre bişiler yaz kardeş...

kız la benim ismimide eklemeyi unutmazsan sevinirim ensonda benle çıkarmısn seni seviyorum gibisinden bişiler yazarsa daha etkileyici olacagını düşünüyorum...

Jigsaw demiş ki:
Ben ormantikim bilmem romantik işleri. Ya benimsin ya toprağın yazarım ben.. :mrgreen:
öyle kızmı tavlanır yaw Neutral :?!!!

şöyle romantik sözler koysan olmazmı...

etkileyici olsun biraz ya

sen bilirsin böyle şeyleri hadi yap bi iyilik extraokk

Jigsaw

Aileden
Ya benimsin ya toprağınsın aşkım o zaman..

Ya da Birbirimiz için yaratılmışız mk..

Ya da ateşli sevişirim: 05xx

Ya daaa.. ******* ****sın.. ****** *** *********...

^^

Jigsaw demiş ki:
Ya benimsin ya toprağınsın aşkım o zaman..

Ya da Birbirimiz için yaratılmışız **..

Ya da ateşli sevişirim: 05xx

Ya daaa.. ******* ****sın.. ****** *** *********...

^^
ya en iyisi sen söz ekleme sadece seni sviyorum benle çıkarmısn fln yaz..

senin söylediklerin şimdilik agır kaçar......

SonSAHNE

Bilgiliyim
acele etme kolay değil Wink

aşk sözleri bazen süper sözler söylerim bzen yerin dibine batarım :lol:

Yukarı Alt