1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rüyada yüzmek-_-Rüya Tabirleri

1. MainMagic

MainMagic Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Game Master
    Eğer rüyayı yorumlayabiliyorsanız lütfen yardım ediniz
    Bu aralar 2 defa rüyada yüzdüğümü gördüm.Rüyalar arasında 1 ay gibi süre var.Bu rüyalardan önce çok küçükken yüzdüğümü
    görmüştüm.Nesye rüyaya geçelim:

İlk rüyamda masmavi bi nehirde yüzüyodum.Nehir bildiğimiz nehir gibi değildi ama daha çok okyanus mavisi ama daha temizi.Ve nehrin akıntısı bi denizinkini andırıyodu.Nehir soğuktu ve girince ortalara doğru gitmek istemdim ama derin olduğu için geri döndüm.Nehrin karşı tarafında bi deniz feneri vardı.Bu rüyanın çok küçük bi parçasıydı ve ana teması bu değildi.Rüyada yeşiller içinde olan çok güzel bi yerdeydim.Rüyada geçen mekanlar 1700-1800 li yılların Avrupası gibiydi...Bu rüyayı 1 ay belki daha öncesinde görmüşümdür ama bu kısımları net hatırlıyorum.İçindeyken pekte mutlu olduğum bi rüya değildi.

İkinci rüyayı göreli 2-3 gün oluyo ama pek net hatırlamıyorum.Mekan da hiç ağaç yok ama olabildiğince toprak ve bazı yerleri seyrekleşen çimen var.Çimenler pek de uzun değil.Neyse ana temayı hatırlamıyom.Bu rüyamda bazı yerlerde göletler mevcut ve ayrı göletlere 1 er defa girip çıkıyorum.Rüyamda arkadaşlarım da var ama ne yaptğımızı anlayamadım.Bi kere de küçük olan göletin kenarında uyuyoruz(Kamp şekli değil ama üstümüzde ne varsa uzanıyoz uyuyoz)Uyandıktan sonra bi şeyler yapıyoz.Sanırım suya ikinci girişim uyandıktan sonraydı.Bu rüyadada hafif bi telaş vardı ama o stresden zevk alıyodum sanırım.Aklıma gelen her türlü detayı anlattım.

Lütfen yardımcı olun.Merak edip biraz araştırdım ama hem iyi hem kötü epey içerik var.Soru sormaktanda çekinmeyin :roll:

2. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Bence rüyalar bilinçaltının bir yansıması.O aralar neyi yoğun olarak düşünüyorsan rüyada görüyorsun.Bende genelde böyle olur.Örneğin geçen sene sınava gireceğim zamanlarda çok sık olmasa da ara ara sınava girdiğim rüyalar görürdüm öyle bir şey bence bu :roll:

3. MainMagic

MainMagic Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Game Master
    Yüzmeyi bilmem, nadiren denize, havuza veya göle yüzmeye giderim.Genelde rüyalarda daha önce görmediğim yerleri görürüm hatta renk tonları bile değişik görürüm.Şimdiye kadar hiç bi rüyam gerçekleşmedi ve rüyamda bi amaç taşımam.Garip gelcek ama +18 rüyalarım nerdeyse hiç yok.Hatta dişi cinsinden bişey fazla göremedim.Makarasına demiyom sadece ek bilgi yapayım dedim