1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rusya: Gürcülerin yanında başkaları da vardı

1. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    YABANCI ASKERLER DE KATILDI İDDİASI

Gürcistan’dan tek taraflı bağımsızlık ilan eden Güney Osetya’nın lideri Eduard Kokoeti, Tshinvali’ye saldıran Gürcü birlikleri arasında yabancı uyruklu kişilerin de bulunduğunu ileri sürdü. Kokoeti, Rus haber ajansı RİA Novosti’ye yaptığı açıklamada, Gürcistan’ın kendilerine yönelik saldırısında Ukrayna ve Baltık ülkelerinin (Letonya, Estonya, Litvanya) yanı sıra başka ülke vatandaşlarının da yer aldığını söyledi.
    Başkent Tshinvali’deki çatışmaların ardından Baltık ülkeleri ve Ukrayna vatandaşı bazı askerlerin cesedini bulduklarını belirten Kokoeti, "Daha sonra 12 no’lu okulun yakınındaki çatışmada birkaç siyahi adamın cesedinin bulunduğu bilgisi de verildi" diye konuştu. Kokoeti, Tshinvali’de Gürcü birlikleriyle çıkan çatışmalarda, üzerinde Gürcü üniforması bulunan Asya kökenli oldukları anlaşılan çekik gözlü kişilerin cesetlerinin de bulunduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan Rus basını, Gürcistan’ın tek taraflı bağımsızlığını ilan eden Güney Osetya’daki operasyonlarının ardından gelişen Rusya-Gürcistan çatışmasıyla ilgili haberlerinde, Gürcistan’ın saldırılarına Amerikan askerlerinin de katılıp katılmadığı sorusunu gündeme getirdi.
    İngiliz The Sunday Times gazetesinin Gürcistan’da başta ABD ve İngiltere olmak üzere NATO ülkelerinden yüzlerce askeri danışman bulunduğu ve Gürcistan’da bulunan 200 entagon uzmanının Gürcü birliklerini savaşa hazırladığı iddiasını ön plana çıkaran Rus Vesti televizyonu, Güney Osetya yönetiminin öldürülen Gürcü askerler arasında siyahilerin de bulunduğu ve bunların ABD’nin gönderdiği eğitmenler olabileceği yönündeki açıklamalarına dikkati çekti.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    cok ıddıalı bı ıddıa ....

3. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    +1 Katılıyorum ama asılsızdır heralde

4. Winlerspring

Winlerspring Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani olamıyacak bişi deil.Orta doğuda birçok amerikan üssü var, bunların yanında nato alanlarıda mevcut.Bu birliklere Gürci ordusu kıyafeti giydirilerek çatışma alanlarına sürmüş olabilirler!!!

5. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Herşey kısa zamanda gün yüzüne çıkacak. Gürcü birlikleri ateşkes ilan etmiş.

6. XianHun

XianHun Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ulen bu bush başkanlıktan düşmeden rusya yi bombalarsa ortalık cok feana karısacak

7. Winlerspring

Winlerspring Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar kolay olsa :D