BlackLighT demiş ki:
Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişli ini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >TAMAM
bunu böle yap üzerine library filesi indir
http://www.yukleyelim.com/program/6896/Library_Files
bugun böle yaptım yarın aynı hatayı verirmi bilmiyorum
bunu böle yapmadan önce silkroadı silin yapın tekrar yükleyin res atın... yarını bekleyecez bakalım

hatanın ekran kartından olmadığı söleniyor..... :wink1:

tsqq dénicem :starving:

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
Nod32 AntivirLe Tarama Yaptıktan Sonra Sro nun 1.50 Setup'unu Sitesinden Indırdım Kurdum Nod32 Aktif Ve Hata Yok (:

Eqerki Hatayı aLıyosanız botturk veya extraloob.comdan wersionu olan clienti indirin We O client Hep dursun Her Hatayı aldıqınızda silkroad klasorune tanıtın we srobot a Start werek qirin Veya LoaderLe Tek Careniz Bunlar Ekran Kartıymıs qünceLLeştirmeLermiş Tırt Hepsi Virüs Format ATtıktan sonra Pc yi Tarattım Hiç ßişey Yüklemeden 200 e Yakın Virüs Buldu Ve düzeLdi Temizlettirince Sizede Tavsiyem Deneyin ...

http://www.zevkli.org/nod32-antivirus-turkce-2-70-32-crack-kendi-uploadim-t672852.html?s=49532037f052eae0faf0dae559960db2&

Beyler bende bu hatayı alıyordum bilgisayarımı degiştirdim gene aynı sorunu yasadım (fakat hiç virus programı yuklememıstım) 8 gun once Nod32 yukledım bilgisayarı tarattım bir daha bu hata gelmedi.Bu tesaduf olmaz bazı forumlarda cozumu olarakda gecıyor sızde deneyın ıstersenız

Aga Kaspersky ile taramada System 32 deki bazı dosyalara virus bulaştı Sil dio sonra silion bu seferde denedinmi *.dll eksik felan dio

bana biraz saçma geldi bot clienti indiripmi denicez?? ben herşeyi yaptım ekran kartı güncellemesi anakart güncellemesi net framework directX9 falan herşeyi denedm olmadı ram değiştirdim yine olmadı halada çözüm arıyorum bikaç kere formatta attım yine olmadı saçma gelsede bugün bu yöntemi denicem şimdi yeni indirdiğim bi programı daha deniyorum oyuna girmeye çalışıyorum girebilirsem denicem sennkinide arkadaşm...

forumda bazıları saol oldu falan demiş bazıları ise hala devam ediyor dio ama yinede denicem ellerine sağlık daha önce bulunmamış bi çözüm orjinal :D

yaw verdiğin linke tıklayınca bişi çıkmıyor sayfa görüntülenemiyor yazısının japoncası çıkıo bi yardım edermsin

"-herşeyi denedim fakat bu hatadan kurtulamadım." diyen arkadaşlar döküman hazırlıyorum yakında sunucam.Yalnız şimdilik söyleyeceğim bu hata güncelleme eksikliğinden değil, mevcut güncellenmiş bileşenlerin devre dışı kalmasından(engellenmesinden) ileri gelen bir sorundur...

arkadaşlar çözümü format atıpda çözmüştüm fakat bu virüs'den kaynaklanan bi hata ve bu virüs bana ecsro yükledikden sonra geldi.Bu virüs sadece runtime error hatasına değil görev yöneticiminde açılmamasına neden oldu...

lutfen amk seyını bana solermısınız sınırden olucemmmmm!!!!!!!!!!!!!!!1

Yukarı Alt