1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Runtime Error! Hatası

1. Jack_Dawson

Jack_Dawson Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ^^
    Arkadaşlar merhaba ben oyuna giremiyorum silkroada tıklıyorum aşşağıda olan resimdeki hatayı veriyor ne yapmam gerek ya oyuna giremiyorum :S yapıcak bir şey varmı lütfen bir kişi söylesin nolur
    yardım edin nolur silkroada tıklıom bunu verio

2. gkhn2413

gkhn2413 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    viewtopic.php?f=280&t=56538
    bu konuda yazılanlara bak
    olmazsa bi de internetten sro client ile silkroad.exe dosyalarını indirip silkroad klasörüne at bazı virüsler exe dosyalarına zarar veriyor bi kaç kere başıma gelmişti

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    sro'yu komple sil kaldır ve yeniden kurdun mu sorun kalmaz.

4. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    parite B virüsünün eseri bu, silkroadı yeniden yüklediğinde çalışır fakat 2.ye silkroadı açınca bu hatayı verir. Bu virüsü silmeye kalkarsan bilgisayarı çökertirsin o yüzden tek çözüm format.

5. gkhn2413

gkhn2413 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    format atsa bile genelde usb belleklerden bulaşıyo bu virüs usb belleği kullandığında yine aynı sorun çıkar

2 çözüm yolu var

1. CA Antivirüs bu virüsü silebiliyor fakat virüs
    oyun vb programların .exe dosyalarına zarar verdiğinden full tarama yapıp ilgili oyunun sadece .exe dosyalarını yeniden klasöre atmak sorunu çözüyor
    silkroad için silkroad.exe ve sro_client.exe dosyalarını değiştirmek yeterli

2. yada ben bunlarla uğraşamam diyosan internetten veya temiz bi bilgisayardan silkraod.exe ile sro_client.exe dosyalarını winrarla sıkıştırırsın her oyuna girişinde winrar ın içindeki silkroad.exe ile sro_client.exe yi oyunun kurulu olduğu klasöre atarsın

1. yöntem daha ii hem virüsleri temizlemiş olursun hemde oyuna sorunsuzca girersin

6. skyLion

skyLion Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrt. Asistanı
    o hatanın acısını ıı bılıyorum.aynı dert banada geldı..yardım ıstedım herkes aynı seyı söyledı.yukle kaldır vs vs
    o hata kesınlıkle ve kesınlıkle vırusten kaynaklanıyor..pc de agır bır vırus var.trojan olabılır..bende backdoor.Irc trojanı vardı anamı aglattı.ne formatla sılındı nede vırus programlarıyla..ben format attım 5 defa...tarattım casus yazılımına yıne buldu yıne aynı hatayı verdı..belkı format yanlıs atmısımdır dedım bilgisayarcıya attırdım kurdum yıne aynı seyler oldu..

götur bılgısayrıcya F dısk attır.tam hatırlamıyorum ama C D komple yok edıyodu galıba ve kusursuz oluyor.pc fabrıka cıkısına donuyor..bak hıc bır cozum yolu cıkmazsa F dısk aklında kalsın.en ıyı cozum..format parasına :)

ayrıca ek kullandıgın ne varsa vazgec..muzık resım usb felan onlarda saklı olabılır kurunca tekrar alma basına bela :thumbsup: