1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Runtime Error Hatası! Acil!!!

1. bbsport

bbsport Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler 5 BATTLE ARENAYI indirdim indirdikten sonra açtım yukluyor TAMAM ama yuklerken yarısına geldiğinde Runtime Error hatası alıyorum :@

2. ThePrestige

ThePrestige Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Senin için internetten araştırdım.

Runtime Hatası Nasıl Düzeltilir?

Runtime hatasının çözümünün oluşma nedenine göre değişik yolları olabilir. Aşağıdaki 5 maddeye dikkat ettiğiniz taktirde bu tür hatalardan korunabilirsizin.

1# Öncelikle sahip olduğunuz Windows’ u sürekli güncel tutun. Son çıkan güncellemeleri yükleyin.

2# Ekran kartı sürücülerinizi güncel tutun. Sahip olduğunuz ekran kartının en son sürümüne

3# Çalıştırmaya çalıştığınız ve kullandığınız programın en son sürümlerini kullanığınızdan emin olun.

4# “Microsoft Visual C++ 2005” in yeniden yüklenmesi de sorunun sözülmesine yardımcı olabilir. (benim sorunumu çözen bu yöntem oldu)

Bunları denemeni önerririm hala sorun devam ederse tam olarak resmini eklersen iyi olur.

3. ThePrestige

ThePrestige Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    2.Bir yol :

Bilgisayarın düzgün çalıştığı bir zamana sistem geri yükleme yapın. Düzelmezse, C sürücüsü-sağtık-özellikler-araçlar-şimdi denetle komutunu çalıştırın. Olmazsa Sisteminizi güncel antivirüs yazılımlarla taratın. Daha da olmazsa kurulum CD'sini takıp sfc /scannow komutunu başlat-çalıştırdan çalıştırın.