Arkadaslar 2-3 Saat Oldu Hala Bir Cevap Yok Sorun Bizdenmi Kaynaklanıyor Bottanmı Onu Anlamadım Ama Su Varki Bizden Kaynaklanan Sorun İse Silkroadı Silip Tekrar Kurdum + Botu Tekrar Yükledim Genede Aynı Hatayı Alıyorum + Bir Arkadasımız Yazmışki
Runtime 5 Hatasının Çözümü
-Script de Sorun Olabilir Kontrol Edilmesi Gerekmektedir
- Oyundaki Aşırı Lagdan Dolayı Alınabilir

1. Script Denilen Birşey Yok Dediğim Gibi Silkrado Sildim Yeniden Yükledim Ve Botu Yeniden İndirip Kurdum Run Time 5 Hatası Alıyorum
2.Oyun Zaten Boş Lag Olması İmkansız..

Evet Arkadaslar Bu Run Time 5 Hatasına Yardım Edebilicek Gönüllü Varmı :roll:

Kullandığın silahın ismini yazacaksın + sız bir şekilde örn: Reaper Ghost Sword .

bende de dün bot cok güzel calısıodu simdi geldim run time 5 dio :S varsa hatayı cözebilen arkadas yarımcı olsun lütfen

o silah ismini yazcaz diyen salak demekki kendı ibot kulllanmıyo sorunu bilmiyor.

oyuna server seçme id pw yerı yazma yerıne gelınce runtıme5 eror veriyor.

Forumda Post Kasmak İçin, Gereksiz Cevaplar Verıyorlar.. Sorunu Bılmeden, Sİlahın Ismını Yaz Demiş. Mala Bak Ya..

Bdeniz Arkadaşımın Dedigi Gibi Sorun, Oyuna Girdiğimizde Id Ve Pw Yazma Yerınde Oluşuyor. Runtime Error '5' Veriyor.

aynısı bendede oluyor bende o hatadan sonra sro yu tekrar yuklemem gerekıo oyuna gırmem ıcın

Arkadaslar Bu Konuyu Degiştirdim Ben Oyunda Buff Skilleri Basmıyordu Arkadas Onu Cevapladı Anlıyacagınız Mesaj İçerigi Ve Konunun İsmi Degiştirdim Ben..

Aynı hata bendede var arkadaşım ama yapcak birşey yok şuanda yarınki bakımdan sonra eğer bot yenilenirse sorun düzelicektir diye düşünüyorum kafana takma aynı sorunu çoğu kişi yaşamakta

inş çözümü olur yeni sürümü bulan olursa bana da haber verirseniz sevinirim

Yukarı Alt