Charım soyuldu ve bu programdan kuşkulanıyorum :evil: :x :x Yeter yaw 20 m almıştım ztn rusların alayı hacker off yaw charım soyuldu ne yapcm bn 20 m vardı içinde chara üzülmüom verdiğim paraya yazık bea off

GangsteR demiş ki:
Charım soyuldu ve bu programdan kuşkulanıyorum :evil: :x :x Yeter yaw 20 m almıştım ztn rusların alayı hacker off yaw charım soyuldu ne yapcm bn 20 m vardı içinde chara üzülmüom verdiğim paraya yazık bea off

Birşeyi tamamen bilmeden başkasını suçlayamazsın.Eğer güvenmiyorsan Loader programına kullanmazsın.Burda bu programı kullanan yüzlerce kişi var hiçbirinin charına birşey olmadı.Bence charının soyulma sebebi Loader değil. :wink1:

charının soyulmuş olmasının birçok nedeni olabilir. sadece bu programın üstüne atman doğru değil. bende rumata loader kullanıyorum charım hala sağlam...

belirsizzzzz

Aileden
Bu programla charını soyulma ihtimali çok düşük lakin biz programı koyuyoruz virüs tarama sonuçlarını koyuyoruz o kadar kişi kullanıyor memnu hiçbirine birşey olmamış ama senin charın soyuluyor sucu programın üstüne atıyorsun. Yanlışın var. ?!!!!!!!

A

Anonymous

Guest
bnde 100m var tek kuruşuna bile bişey olmadı
ama internet kafelerde vs yerlerde girdiysen bilemiyorum :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GangsteR demiş ki:
Rumata Loader Yapımcısının Sitesinde 73.000 Kere İndirilmiş , Diğer Siteleride Hesaba Katarsak Ortaya Çıkacak Rakamla Senin Söylediklerini Düşünürsek Komik Bir Durum Ortaya Çıkıyor...

20 M Param Gitti Diyorsun Charımda Kaç Aydır 50 Mden Fazla Para Var , Rumata'nın Yaptığı Loaderı İlk Çıktığından İtibaren Kullanıyorum...

Ayrıca ;

Eğer Kullanıpta İlk Charınız Soyulduğunda Rumata Loader Kullandım O Soydu Bu Soydu Şu Soydu Diyecekseniz Kullanmayın... Bu Programların Hepsi Virüs Tarama Testinden Geçmiştir Ve Sitemize Koyulmuştur , Bir Virüs Tarama Sonuçlarına Bak Birde Söylediklerine Bak , Elinde Hiç Bir Delil Yokken Sadece İnsanlara İftira Atıyorsun...

Yukarı Alt