Bide oyuna girdikden sonra plvl için gerekli olan komutları güzel bir şekilde eklesen çok süper olur...

Spare_

Bilgiliyim
_FireMaN_ demiş ki:
Bide oyuna girdikden sonra plvl için gerekli olan komutları güzel bir şekilde eklesen çok süper olur...
Detaylı bir açıklama yapıcağım fakat yarın yapıcam. Bugün vaktim yok.[color]

kardes elıne saglık ama bn denedım vıstada sro bot acamadım neden olmuo bı acık anlatırmısn

PayLaşım iÇin tŞk Fakat bi Sorum oLucak bu Loader Resi Nasıl KabuL Ediyor Ben AyarLıyamadımda :( Yardım ederseniz Sevinirim..

Merhaba ben rumata loader kullanıyordum 20 ocak ta update geldikten sonra yeni versiyonunu indirdim ancak oyun açılmıyo ilk baştaki küçük ekran geliyor ama oyun açılmıyor ne yapmalıyım ?

Spare_

Bilgiliyim
Eğer rumata ile isrobot'u çalıştırmayı deneyipte olmadıysa, birde bunu dene.
ilk srobot u acıcaksın saatin oraya gelicek,onu sağ tıklayıp start game diceksin.eğer ilk char sa client acılınca kapatcan,değilse client açılmaz zaten sora loader ı acıp gireceksin.

yok yok yok olmuyo hiç bi türlü kredili srobot aldım hergün 2 saat çöpe gidıo gir çık yapa yapa....vista kullanıorum ondan olabilirmi....????? bi çözüm pls

Spare_

Bilgiliyim
Spare demiş ki:
Eğer rumata ile isrobot'u çalıştırmayı deneyipte olmadıysa, birde bunu dene.
ilk srobot u acıcaksın saatin oraya gelicek,onu sağ tıklayıp start game diceksin.eğer ilk char sa client acılınca kapatcan,değilse client açılmaz zaten sora loader ı acıp gireceksin.
Peki bunu denedinmi :?:

Yukarı Alt