Evet beyler Banlanma sebebinin artık neden olduğu tamamen anlaşıldı.Bunun turk ıp si yada botla işi yok.Tamamen nick e ve kasmaya bağlı.Ben Rusca karakter kullanarak yazdım nick imi.Ve tabiki anlamlı birşey yazdım.Sallama bi rusca isim de banlanmaya sebeb oluyor.Düşünün türk serverında asd yazan biri nasıl banlanır.Aynı şekilde.Rusca ve Anlamlı bir nick yazdığınızda Banlanma riski büyük oranda azalacaktır.Diğer bir banlanma sebebi bot tabiki.Peki nasıl bot kullanabilirim.Sürekli bot kullanmamaya çalışıcaksınız . Online olmaya çalışın biri size birşey yazdığında cevap verin yoksa hemen reportlanıyorsunuz ki %100 ban demek.şu an serverda tek turk benim galiba başka kimse varmı bilmiyorum. 33 Nuker - 30 warior - 30 wizard - 30 xbow char var ve 2 lwl guildimiz var adı EfsaneTurkler. Burdan Bakabilirsiniz.Nick i mi nasıl yazabilirim diyenler ; Burdan Türkçeden ruscaya bir nick çevirebilirler.Daha sonra bir not defteri açıp rusca klavyede klavye tuşlamasını bir kağıda not alın ve not aldığınız harfleri ruscaya çevirip rsro da nickinize yazabilirsiniz.Not defterindeki harfle çeviride yaptığınız harfin doğru olmasına dikkat edin.Yoksa yine saçma bir nick le banlanabilirsiniz.

Evet Beyler Tekrar bu kurallara uyarak deneyelim isterseniz.Ayrıca guildimize gelin ki güzel ortam olsun.Ortam olmadan oyundan zevk alınmıyor biliyorsunuz.Herkesi tekrar en yeni servera bekliyorum.Pm sorununa da Çözüm Buldum Burdan Bakabilirsiniz.Herkes kağıda yazdığı kodlamayı buraya yazarsa pm sorunuda ortadan kalkacaktır.Herkese İyi Oyunlar.

Saygılarımızla ;

Ben ortam yok diye bırakmıştım arkadaş felan yok çok zevksizdi.2-3 saat sonra öylesine bi deneyem dedim ama bannedlenmişim nickimde _55â34_ ydi.En yeni serverda bende başlayabilirim eğer guild felan kurarsanız.

Guild var ve şu an kasıyorum zaten.Yeni char al ve rusca anlamlı bi nickle başla ortamı tekrar yaratmayı düşünüyorum... Sizinde yardımlarınızla.

anlamlı nick diyorsun ama birisi sana oyundan rusca bişi yazdıgında nasıl cevap vericeksin? veya gm sana rusca pm attı o zaman ne olacak yine türk oldugunu anlayıp banned :D

Yukarı Alt