Arkadaşlar rSro'yu yükledikten sonra oyuna girdim adamımı açtım sonra oyundan çıkıp tekara girdiğimde C++ hatası veriyor.Biraz internette araştırdım ve sonunda vcredist_x86 dosyasını yükelyip sorunun geçeceğini öğrendim fakat birşey değişmedi.Bunu nasıl çözebilirm yardım edin lütfen :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!

Virüs prog. ,ekran kartı güncellemesi,yada charın buga girmiş de olabilir. önce virüs programı ile uğraş olmassa ekran kartını güncelle oda olmazsa başka bi acc ile dene...

os1

olduser
navdar96 demiş ki:
Arkadaşlar rSro'yu yükledikten sonra oyuna girdim adamımı açtım sonra oyundan çıkıp tekara girdiğimde C++ hatası veriyor.Biraz internette araştırdım ve sonunda vcredist_x86 dosyasını yükelyip sorunun geçeceğini öğrendim fakat birşey değişmedi.Bunu nasıl çözebilirm yardım edin lütfen :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&!
1-ctrl+alt+delete kombinasyonuna yapınca görev yöneticisi acılıyormu
2-başlat > çalıştır regedit yazınca acılıyormu ?
Bu 2sinin cevabını verirsen yardımcı olabılırım.

öncelikle özür dilerşim geç cevap verdiğim için sınavlar vardı. :lol:
Şimdi ben ctrl+alt+delete yapınca görev yöneticisi yönetici tarafından devre dışı kaldı diyor.Regedit yazıncada aynı hatayı veriyor ne yapabilirm.Bu arada cevap verdiğiniz için teşekkürler :thumbsup: :thumbsup:

Virüs vardı zaten ama format attım 1 hafta önce.Ama görünüşe göre daha virüs silinmemiş

os1

olduser
Pc de virüs var.Artı olarak birdaha format atman gerekiyor çünkü pcde olan virüs bütün .exe lara zara veriyor ve o an pc de flash bellek takılı ise onada zarar veriyor veya usb li her ne varsa şimdi pc ne güzel bir format atıyorsun.Sonra sadece mause ile klayeyi takıyorsun ve güzle bir virüs programı indiriyorsun.Sonra fb ler için virüs programları var onları indirioyrsun pc tertemiz oluyor.Öptüm bye ^^

Saol arkadaşım.Bende öptüm bye ^^
bu arada internette araştırdım ama bulamadım bana bir antivirüs koyabilir misin?(Fb ler için)

Yukarı Alt