Evet adamlar kendince haklı.
Oyunu oynayacaksanız onların istedikleri gibi nickler almalısınız.
Hadi rast gelsin.

ben daha bot açmamıştım sadece nick yuzundenmi ban yedim 24 lvl de :S o kadar elixir vardı nick 1453_1071 diemi ban yedim xD bu tarihlerin acısı var sanırım :P

Уважаемые игроки!

19 января 2010 года было проведено массовое блокирование учетных записей. Администрация запретила доступ к игре тем игрокам, имена персонажей которых не соответствовали правилам игры.

Напоминаем, что разделом "Правила именования персонажей" запрещается регистрировать бессмысленные имена пользователей, напоминающие сочетание случайных символов, имена, состоящие из цифр, а также запрещается использовать в именах нецензурные слова, адреса web-сайтов, e-mail адреса и т.п.

Если ваш аккаунт был заблокирован по недоразумению (а ваше имя не нарушает правил), обратитесь в техническую поддержку. Переименование персонажей невозможно.

Убедительно просим отнестись с пониманием к данной ситуации и в дальнейшем более ответственно относиться к правилам игры.

Burda Rsro yetkilileri geçersiz ve rastgele kullanıcı isimlerini banladıklarını söylüyorlar.
Eğer char açacaksınız ;
Rusça klavyeyi kullanarak, Karışık bir rus nickli char açın...

Saygılarımızla

[/b]

Sevgili oyuncular!

Ocak 19, 2.010 bir hesaplarının bloke büyük. Yönetim, bu oyunun kurallarına uymayan karakteri isimler oyunculara oyun erişimi yasakladı.

Unutmayın ki karakterler "rasgele karakter kombinasyonunu andıran anlamsız kullanıcı kayıt yasaktır adlandırma için bölümünde" Kurallar, isimleri numaraları oluşan ve adları, adresleri, web siteleri, e-posta adresleri, vs içinde müstehcen kelimeler kullanmayın olabilir

Eğer hesabınız bir yanlış anlama (ve adınız kuralları ihlal etmemesini nedeniyle), iletişim teknik destek lütfen engellendi. Karakter imkansız yeniden adlandırma.

Bu nazik durum anlayış ve gelecek oyunun kurallarına daha sorumlu bir tavır ile tedavi istenir

evet cevapları bu :)

ben rusca klavyeyi yapamadım yani klavye rusca internet explolerde rusca oluyor ama oyuna tıkladığımda olmuyor :) bende baktim türkçe karakter oluyor öüğêâî diye açtım bu sefer :)) umarım bununda başına diğerinin başına gelenler gelmez :)

ben 20 olmuştum clientless'de kasıyodum clientlesse geçmeden önce de 8 lv sos staff çıkarmıştım clientless'e geçtim sonra bottan çıktım normal girmeye çalıştım banned :D

Defance demiş ki:
ben rusca klavyeyi yapamadım yani klavye rusca internet explolerde rusca oluyor ama oyuna tıkladığımda olmuyor :) bende baktim türkçe karakter oluyor öüğêâî diye açtım bu sefer :)) umarım bununda başına diğerinin başına gelenler gelmez :)
ekran klavyesi kullan google çeviriden normal bir ismi rusçaya çevir ve onu ekran klavyesi ile yaz

Ruslar Türkleri sevmez bu böyle bilinir herifle komunist gördükleri yerde banlarlar bosuna oynuoz haa xD

Yukarı Alt