isroda gm artık paraya kudurdu artık gece 4-5 te bile giremiyorum serverlara o yüzden rsroya başlamaya karar verdim.şuan setup indiriyorum.arkadaş ortamı arıyorum.isronun ilk yıllarındaki gibi full pt yapıp arkadaşlar kasılmayı 9-10 kişi toplayıp kervan çekmeyi özledim :cry:

birde sormak istediğim tek birşey var : server tek atılıyo mu?

Pro

rank8
zehirx demiş ki:
isroda gm artık paraya kudurdu artık gece 4-5 te bile giremiyorum serverlara o yüzden rsroya başlamaya karar verdim.şuan setup indiriyorum.arkadaş ortamı arıyorum.isronun ilk yıllarındaki gibi full pt yapıp arkadaşlar kasılmayı 9-10 kişi toplayıp kervan çekmeyi özledim :cry:

birde sormak istediğim tek birşey var : server tek atılıyo mu?
Gel yanima gel ^^ Artemise serverina gir ac bi char ondan sonra, __Король__ pm atiyosun ben sana yardimci oluyorum arkadaslik ediyorum....

ProMaster demiş ki:
C_Vitamine demiş ki:
My Lw 68 Come My Best Friend ___Koponb___ =>___Kral___ adım xxGüNeSxx
2'miz sana yardimci oluruz...
Ps:3 silahsorlerin 3.sunu ariyoduk gelgel
bende diyodum şimdi birie gitsem diğeri darılcak aynı serverdaysanız sorun yok.setup %15 daha 5 dk oldu hangi serverdı ?

Pro

rank8
zehirx demiş ki:
ProMaster demiş ki:
C_Vitamine demiş ki:
My Lw 68 Come My Best Friend ___Koponb___ =>___Kral___ adım xxGüNeSxx
2'miz sana yardimci oluruz...
Ps:3 silahsorlerin 3.sunu ariyoduk gelgel
bende diyodum şimdi birie gitsem diğeri darılcak aynı serverdaysanız sorun yok.setup %15 daha 5 dk oldu hangi serverdı ?
ARTEMIS

11lv yaptım ^^ ismim Oksijen rusça isme nası pm atıcam bilmem ben oyundayım şuan pt açıyorum extraloob.com diye gelin

Yukarı Alt