Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
yok zaten vasıyetıme yazcam torunumun torunun bılmem kaçıncı torununa vasıyetımdır rsor dakı uyelığım senındır kusurabakma 49 lvl dı sakın ezık sanma ozamanlar enyuksek lvll 67 lvll dı :D

vay be banlar başlamış ama sende çok mu göz önünde bot kurdun :sfff:

nuh_2009 demiş ki:
bot kullanmayanmı vardı ya server full bot sankı normal srodakı gold botlar gıbı mıllet bot kullanıyodu :D
51 levelim Allah nasip ederse 90 level'e kadar botla gitmeyi düşünüyorum. :starving:

aynen bende banlanmısım 46 lw nuker gitti 2 yan char bile gitmiş stall charları bu toplu banlı yoksa hala türklerden kasan varmı

:lol: 50 lwl xbow gitti dion benim 3 charda ban yemiş. Hahaha üstelik warior da tek bot kullanmamıştım.wizz le hep taxi yaptım büyük olasılık loader dan(aynı ıp den) dolayı ban yediler.Banlanmayan şanslılara kolay gelsin ne diyelim :)

31 xbowum vardı o banlanmıs ama banlanmalar uyarı seklınde olmıyacakmıydı?

Evet gold botlar kesin banlandı benim wizz de gitti :lol: anlamadığım warior da hiç bot kullanmadım o bile gitti.Hep loader yüzünden :lol: Kesinlikle tavsiye etmem :wink1:
Quater demiş ki:
31 xbowum vardı o banlanmıs ama banlanmalar uyarı seklınde olmıyacakmıydı?
Spam yapmassan sevinirim eklemek istediğin şeyi düzelt deyip ekleyebilirsin. :beer:

CPU

rank8
bot değilde asıl sorun bu rus gm lerde olabilir o kadar garanti bir oyun değil rsro bence zaten Türklere küfürlerde başladı adamların kafası atar Ruslar haric diğer herkeze ip ban yapar giremeyiz :) olabilir bu dediğim çünki oyunda item mall yok nerden para kazanıcak bu adamlar.

Açık olmayan charlar bile banlanmış.

bu Türk nickleri yüzünden

é_1938
ıı
éş

hepsi ban...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt