Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Öncelikle hepiniz imza yapım bölümüme hoşgeldiniz. Benim de kendime göre bazı kısıtlamalarım ve bazı kurallarım var. Direk onlara geçelim isterseniz;

1-)Kesinlikle "knk bana karılı kızlı bişi yapsana yaw" gibi tarzda konuşmalarla gelmeyin. İmzanızı adam gibi isteyin.
2-)Kafana göre takıl demeyin üzerinde hatun resmi istiyorsanız hatunun ismi, oyun görüntüsü istiyorsanız oyunun ismi her detayı atlamadan bana belirtmek zorundasınız.
3-)Sabırsız olanlar hiç gelmesinler.
4-)Pm olarak imza istemeyin konu altında isteğinizi dile getirin ben size yardımcı olacağım.
5-)Kesinlikle kullandığınız nickten başka nick adına imza yapılmayacaktır.
6-)Şimdilik bunları düşünebildim gördükçe kuralları çoğaltacağım.
7-)İmzasını yaptıklarım imzalarının altında bir teşekkürü az görmemeleri rica olunur. :P :P

Örnekler ;

Hadi bakalım başlayalım. :P

Takımı
Fenerbahce
Öncelikle kolay gelsin bro :muck:
Bana uygun renklerde Megan Fox olan bir imza&avatar yapabilirsen sevinirim :nod:
İlk ben oluym dedim :muck:

bnada adriana lima fln olan bi imza oluursa yada prototype :) 2 sni yaparsan cok makbule geçer ::)

S4YKLO demiş ki:
bnada adriana lima fln olan bi imza oluursa yada prototype :) 2 sni yaparsan cok makbule geçer ::)
Şimdi Ezel başlıyor hacım reklam arasında bakalım. :muck:

Bro sen kurallarla dövmüşsün milleti :lol: Bu ne asilik :P Sanki zorla imza yaptırıyorlar sana makara:

S4YKLO demiş ki:

İmza;

Brotha bu imza benim pek içime oturmadı şahsen. Dilersen yenisini yaparız ama hoşuna giderse naz yapıp da beni uğraştırma. :P :P :P

Rowdy demiş ki:
Öncelikle hepiniz imza yapım bölümüme hoşgeldiniz. Benim de kendime göre bazı kısıtlamalarım ve bazı kurallarım var. Direk onlara geçelim isterseniz;

1-)Kesinlikle "knk bana karılı kızlı bişi yapsana yaw" gibi tarzda konuşmalarla gelmeyin. İmzanızı adam gibi isteyin.
2-)Kafana göre takıl demeyin üzerinde hatun resmi istiyorsanız hatunun ismi, oyun görüntüsü istiyorsanız oyunun ismi her detayı atlamadan bana belirtmek zorundasınız.
3-)Sabırsız olanlar hiç gelmesinler.
4-)Pm olarak imza istemeyin konu altında isteğinizi dile getirin ben size yardımcı olacağım.
5-)Kesinlikle kullandığınız nickten başka nick adına imza yapılmayacaktır.
6-)Şimdilik bunları düşünebildim gördükçe kuralları çoğaltacağım.

Kendi imzamı kendim yaptım örnek olarak onu gösterebiliriz;

Hadi bakalım başlayalım. :P

/Güncel.

Death race isimli filmin teması olsun (kuralına göre örnek) tabi zahmet olmaz ise (rica cümlesi)

uydu kurala galiba :):)

SunLight demiş ki:
Death race isimli filmin teması olsun (kuralına göre örnek) tabi zahmet olmaz ise (rica cümlesi)

uydu kurala galiba :):)
- Resim Silinmiş.

Hediyem olsun. makara: makara:

Teşekkür etmeyi unutma lütfen > viewtopic.php?f=215&t=235730

Biraz yancı topluyalım kendimize :)

Daha iyisini yaparım diyen varsa çıksın ulen 8)

Ps: Şaka tabikide.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt