1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Rotasyon fırçası


 1. Spiritualized

  Spiritualized Tanınıyorum rank8

  Kayıt:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  316
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Rijkaard, yedek kaldığı için surat asan bazı futbolcularına üstü kapalı gözdağı verdi: “İsmi, kariyeri ne olursa olsun, hiç kimsenin tavır yapmaya hakkı yok. Patron benim, kararları ben veririm...”
  [​IMG]
  Aslan’ın hocası Rijkaard, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman öncesi futbolcularıyla özel bir toplantı gerçekleştirdi. Kadrodaki rotasyon çerçevesinde zaman zaman yedek kalan bazı oyuncularının surat astığını fark eden Hollandalı çalıştırıcı, “İsmi, kariyeri ne olursa olsun, hiç kimsenin tavır yapmaya hakkı yok. Patron benim ve bu takımla ilgili kararları ben veririm. Kimin oynayacağı, kimin yedek oturacağı ya da kimin kadroya girip girmeyeceği benim kararıma bağlı. Kimsenin buna karşı çıkma, tavır alma ya da tepki gösterme hakkı yok” diye konuştu. Rijkaard Oyundan çıkmak zorunda kalan futbolcuların üzülmesinin gayet doğal olduğunu kaydedip, sözlerini şöyle sürdürdü: “Disiplin benim için çok önemli. Dün yaşananları yok sayıyorum, ama bundan sonra asla bu tarz hareketleri affetmeyeceğim.

  ‘Bundan sonrasını affetmem’
  Çünkü bu hareketler bana olduğu kadar, takımdaki diğer futbolculara da saygısızlıktır. Maça gelince... Mücadelenizden memnunum. Bu tür aksaklıklar olacaktır. Önemli olan böyle zamanlarda ayakta kalabilmektir.”​
   
 2. DukeNukem

  DukeNukem Aileden rank8

  Kayıt:
  9 Ekim 2007
  Mesajlar:
  7.291
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  38