renk seçimlerin hoş extraokk bende öle bişi yaparsam bende onu seçecem hoşuma gitti :lol:

XEM

rank8
peki bişey daha sorsam :lol: :lol:

mesela bu resimdeki bowun skill ile ( yani mavi ışıklar ) arka planı nasıl ayırabilirim ???

çokmu zor yapması :lol: :lol:

-Resim Silinmiş.

bunuda öğrenirsem bana yeter bu kadar ps bilgisi :lol:

baksana avril in saçlarını ayırmak ölüm

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
pek sağlıklı bi yöntem olacağını sanmıom ama o ışıklı yeri pen le kes yapıştıracağın layer in modunu screen yap yapıştır dene :lol:
lighten de olabilir extraokk

Jigsaw

Aileden
Avril'in saçlarını normal magic wand ile kes sonra açık renk bir arkaplana koy resmin Avril'in durduğu kısmına biraz aydınlık ver beyaz pixeller beli olmayacak bence.

XEM

rank8
Jigsaw demiş ki:
Avril'in saçlarını normal magic wand ile kes sonra açık renk bir arkaplana koy resmin Avril'in durduğu kısmına biraz aydınlık ver beyaz pixeller beli olmayacak bence.

denedim ama olmuyor suratı bozuluyor

ronin bana yardımcı olurmusun ben resim bulamıyorum imza için nasıl buluyonuz bide bulsamda kendi yaptım arka plan koyamıyorum yardım kesip resmi imzayaya koyamıyorum

ilk önce şu kırmızıyla belirtilen tuşlara bas ondan sonra resmi çevir Wink

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tmm yaptım attım ama sizin gibib orijinal olmadı onun yöntemi ne kenarlar falan hep çıkıntılar oldu kötü oldu yani bide o aldım resmi küçülte bilirmiyim saol şimdiden Embarassed

çıkıntılar olmaması için güzel kesmeye gayret et ve kestikten sonra resmin kenarlarını tool daki blur tong la puslandır extraokk

Yukarı Alt