RÖNESANS KRALLIKLARI ONLİNE

Rönesans Krallıkları; 1455 Osmanlısında bir hayat...

Avrupa'daki krallıklarda 10.000′lerce kişinin oynadığı online oyun RÖNESANS KRALLIKLARI‘nda ilk Türk kasabası Osmanlı İmparatorluğu bünyesinde kuruldu. Paçavralar giymiş fakir bir köylü olarak başladığınız oyunda, ilerleyen seviyelerde toprak satın alabilir, değişik meslekleri icra edebilir, kasaba ve eyalet siyasetlerine katılabilir, din adamı olabilir, askeriyede yükselebilir, meyhanelerde dostlarınızla sohbet edebilir ve bunlar gibi sayısız hayat tarzlarını seçebilirsiniz.

Günlük hayatın stres ve kargaşasından bıktınızmı?

Gelin Rönesans Krallıkları'nda kendinize bir hayat kurun... Osmanlı devletinin en parlak döneminde ister mütevazı köyünüzde tarım ve hayvancılıkla uğraşın, ister yeniçeri ocağındaki talimlere katılın, ister siyasete girip ülkeniz için canla başla çalışın veya din ve ilim yolunda insanları doğru yola çağırın...

Harika bir Rönesans Çağı yaşamı sunuyor.

Kasabanızda seçimlere katılıp Belediye Başkanı olabilirsiniz. Veya bir partiye üye olup siyaset yapabilirsiniz. Veya askerliği seçip Kasabalardan asker toplayıp Ülkeniz için savaşabilirsiniz. Veya bilim yolunu tutup üniversitelerde insanlara eğitim verebilirsiniz. Veya ticaret, din yolunu da tutabilirsiniz. Eğer çok çalışırsanız ülkenin Kralı bile olabilirsiniz. Bu işlerle uğraşamam bana tarlada buğday, mısır, sebze, meyve yetiştirip veya sığır, koyun besleyip bunların ürünlerini pazarda satar geçinip giderim diyorsanız yine siz bilirsiniz. Kısacası çok ciddi ve sosyal içerikli bir oyun...

http://www.kralliklar.com

BlackRain demiş ki:
Oyuna başlamak isteyenler bana ulaşsın ^^
Saygılarımla;

BR

Yukarı Alt