1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ronaldo: Ben özel bir futbolcuyum
    Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ''İnsanlar beni havaalanlarında seviyor, statlarda ise bana hakaret ediyor'' dedi.

İspanyol El Mundo gazetesinde yayımlanan röportajında Ronaldo, La Liga'da deplasmanda oynadıkları birçok maçta ıslıklanmasıyla ilgili konuşan Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ''Ben özel bir futbolcuyum ve bundan dolayı ıslıklandığımı sanıyorum. Ama beni ilgilendirmiyor, çünkü bunlar beni daha fazla motive ediyor. İngiltere'de de benzer şeyler oldu ve hemen geçti'' yorumunda bulundu.
    25 yaşındaki Ronaldo, futbolu bıraktığı zaman ''Her şeyi kazanan bir futbolcu olarak hatırlanmasını'' isterken, ''Ben şimdiye kadar her şeyi kazandım ama sonuna kadar kazanmaya devam etmekten yorulmayacağım'' ifadelerini kullandı.
    Portekizli futbolcu, Real Madrid'de ''9'' numarayı seçmesiyle ilgili ise ''9 mutluluk, 10 maksimum demek ve bu yüzden asla 10 numarayı giymeyeceğim. Ben her zaman daha mutlu olabileceğimi düşünüyorum'' açıklamasını yaptı.
    Ronaldo açıklamalarında ayrıca, ''diskoya gitmesi'' eleştirileri yapanların kendisini tanımadığını, sadece tatillerde diskolara gittiğini söyledi.
    Real Madrid'de mutlu olduğunu ve dünyanın en iyi kulübünde forma giydiğini kaydeden Ronaldo, Real Madrid'in en kısa zamanda Barcelona kadar övgü alacağını belirtti.​

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Doğru da söylüyor. Çok özel bir futbolcu o oynarken ben mest oluyorum ^^

3. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Keşke Manchester'den hiç gitmeseydi...

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

kimileri messi der geçer lakin benim içinde ronaldo sevdası apayrıdır daha ötesi yok şu anda :buddha:

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ne Messi ne Ronaldo , Maradona der kaçarım :lol: :twisted:

6. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Şu adama bayılıyorum messi yetenekli tamam ancak şu adam çalışıp kendini her saniye geliştiriyor,en azından fazlasıyla hırslı,evet özel bir futbolcu.