1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ronaldinhoya Yıllık 12 milyon euro

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Ronaldinho'nun menajerliğini yapan abisi Roberto De Assis yıllığı 12 milyon euro'dan 3 senelik sözleşme isterken, Milan 20 milyon euro talep etti. F.Bahçe 56 milyon euro'luk maliyeti karşılamak için sponsor arıyor.

Milan'ın süper yıldızı Ronaldinho'yu alarak Türk futbol tarihinin en büyük transferine imza atmak isteyen Fenerbahçe, umduğundan çok daha yüksek bir fatura ödeyecek. Brezilyalı futbolcunun menajerliğini de yapan abisi Roberto De Assis, Fenerbahçeli yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Ronaldinho Fenerbahçe'ye gelir ama bunun yüksek bir bedeli var. Ronaldinho,
    Milan'da ek gelirlerle birlikte yılda 11 milyon euro kazanıyor. Eğer Fenerbahçe yıllık net 12 milyon euro verirse Ronaldinho Türkiye'de futbol oynar" dedi.

Assis bu dudak uçuklatan rakamın ardından bir şart daha öne sürdü ve sözleşmenin en az üç yıllık olması gerektiğinin altını çizdi. Fenerbahçe heyeti, "Bizden haber bekleyin" diyerek masadan kalktı. Yöneticiler daha sonra durumu başkan Aziz Yıldırım'a aktardı. Yıldırım "12 milyon euro, üç yıllık 36 milyon eder. 20 de Milan istiyor, toplam maliyet 56 milyon euro'yu buluyor. Rakamı çekebildiğimiz kadar aşağı çekelim" derken, bu müthiş transferin maliyetini karşılamak için çok güçlü bir sponsor arayışına başladı.
    SELÇUK MANAV

2. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ronaldinhoya sponsor çoktur yeterki alınsın.

3. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kaka yı gönderdiler ikinci bir bomba olmaz Milan da gelse tabikide iyi ama Milan la anlaşmamız zor

4. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ronaldinho bu sene Milan'a ne katkı sağladı ki? O yüzden giderse bence aman aman bir kayıp olmaz Milan için bence. 20m euro deniyor bonservise haberde. fenerin veremeyeceği para değil bu rakamda.

5. joLLy jaRin

joLLy jaRin Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fenerbahçe bu transfer' de çok ısrarcı ama alırsa yılın transferi olur :D

6. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Ronaldinho Türkiye için lüksten başka bişey değil. Alınmasın gerek yok. Koskoca ronaldinhoyu Fener kalkıp diyarbakıra mı götürecek? Sivasa mı? oraya mı buraya mı?

Aşağılamak için söylemiyorum bu yerleri. Ama bu adam Ronaldinho. Sıradan biri değil yani. Gerçekçi olmak lazım

7. Presence

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sende öyle bi söyledinki adam tatile çıkyor sanki :D abisi anlaşmış adam (balon haber deilse) yani bunlara göze almıştır gelmesi güzel olur sahsen

8. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Ben ronaldinhonun açısından söylemedim zaten. Kendi açımdan söyledim . Ben şahsen Ronaldinhonun Karla kaplı sivas stadında oynamasını istemem yada varoş anadolu takımlarının çim görünümlü toprak sahalarında. O adam özeldir markadır.

Yani bu öyle bi şeydir ki Turkcell Superligdeki 16 takımdan daha büyük bir markadır Ronaldinho. Zimbabwenin dağlarına git ordaki yamyamı çevir yoldan. 8taş de tanımaz ama Ronaldinho de tanır.

9. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    8taş muhabbetine girmesek :? :roll:

10. Presence

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    doğru söylüosun sahalarımız kahretsin çok kötü Guiza nında gitme sebeblerinden biri

11. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Ben girmiyorum Liverpool giriyor Hamza :P

12. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Abi iyi hoş gırgırını yapın da abartmayın :?

13. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Ohooo sen topçu olsan demek ki maçta Gerrardı tutup abi çok attınız bi durun Allah aşkına abartmayın diyeceksin haa. Hamza hiç yakıştıramadım sana :lol:

14. uNKnoWeN

uNKnoWeN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci -LİSE
    Zor bi Transfer Azize Abla Yaparsa Helal Olsun :thumbsup:

15. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Alakası yok abi. Herşeyin vakti zamanı vardır. Bir olay gerçekleşir bir süre lafı edilir gülünür falan üzerinden zaman geçince bırakılır. Ama hala bunu kullanmanın anlamı yok bence. Tamam forumda tek BJK'li ben değilim lakin ben -gs uefada finale yürürken ufacık yaşta yine gs li arkadaşlarla kahvelere giderdik maç izlemek için , yine fener şampiyonlar liginde gruplarda ve sonraki turlarda başarıyla bizi temsil ederken yine fenerin yanındaydım destekçisiydim- bunları yaparken 8taş yazılması benim ağırıma gidiyor. Ha diğer takımların olmadı mı büyük hüsranların - bkz tromso faciası , bkz. 6 maç 0 puan - hepsi ayrı eğlence oldu ama zamanında eğlendik güldük geçtik ve bitti yani.

16. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Hamza senin başkanın Seba olsa dediğin doğru. Ama bu tüpçü sizin başınızdayken 2 kupa alırsınız onda bile sevinciniz kursağınızda kalır. O başkan bjkden gitmediği sürece siz antipatik bi takımsınız. Kendini 3.cü büyük ilan eden zorla Fener- Bjk ezeli rekabeti diye olmayan bişeyi var gibi gösteren tuhaf bi başkanınız var.

Sen sanıyomusun ki bi fenerli Bjk ile maç olduğunda heyecanlanıyo? Yada yenildiğinde morali bozlup ağlıyp falan? Hiç bir zaman GS ile Fener arasındaki bu en büyüklük yarışında Bjk nin yeri yok. Fenerli biz Türkiyenin en büyüğüyüz diyebilir , Gs li diyebilir ama Bjk li diyemez yırtınsa yine olamazda diyemezde değiller çünkü. Bu ülkenin en büyük 2 takımının arasında oynadığı maç dünyanın sayılı derbilerinden. Ama bjk nin yeri yok bu ikilinin arasında gel görki başkanınızın kafası almıyor bunu

ama senin başkanın kafasına göre uçuyo bu neyi getiriyo? 8 tane yiyince 8taş olmayı.. Dediğim gibi Seba bjk nin başkanı olsaydı benim ağzımdan 8taş diye bişey çıkmazdı gerçi 8taş olayı bile çıkmazdı. Yine yazmam 8taş diye. ama bu seni sevdiğimdne kırmamak içindir. yoksa benim gözümde beşiktaş 8taştır yani.

17. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Abicim başkanı bende sevmiyorum zaten. Dediğin gibi zaten şampiyonluk falan yaşanmadı ne yazık ki.. Kutlamalara konsantre olacağına gitti transfer fiyaskosuyla uğraştı (Topuz olayı) Haklı yada haksız orası önemli değil. Biz almışız ne güzel 2 kupamızı tadını çıkaracağımıza gündem oluyor hooop Topuz meselesi. Derbi olayına gelince evet gs-fb derbisi dünyanın sayılı 3-4 derbisi arasında. Lakin bu demek değildir ki 2 büyük var Türkiye'de. Beşiktaş diğerleri kadar çok başarısı olmasa da bu ligde kurulan takımlar içinde en eskisidir. En köklü camiadır. Evet Seba , Bilgili'den sonra adam gibi başkanımız olmadı bu adam bu yüzden belki sempatimizi kaybediyoruz. Ama bu bizim 3 büyüklerden birisi olmadığımızı göstermez.
    Şimdi bu yazı uzar gider abi , sen yazarsın ben cevaplarım vs. vs.
    :muck: :muck:

18. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Avrupanın bir çok ülkesine gittim gözlemlerim oldu. Mesela Ingiltereden bahsediyim sana. Inşallah birgün gider görürsün futbolun beşiğini. Herkes futbolla inanılmaz ilgili. Bir muhabbete girdiğinde Feneri Manchesterin 40 yıllık yenilmezlik rekorunu bitirdikleri için tanıyolar , GS yi Arsenali yenip UEFA yı aldığı için daha yakından tanıyolar. Ve BJK ile liverpool maçında tanışmışlar 8-0 lık maçla kazınmış yani hafızalara. Anla olayı artık ^^

Büyüklük her maçta burası beşiktaş alayına gider uğraşma bizimle *** oğlanı Fener diye tezahurat yapmakla olmuyor. Sizinle uğraşan bi Fenerbahçe yok zaten. Bunlar Demirörenle başladı Sunni bir rekabetle aşk olmuyor hamza :D Bunada verecek cevabın varsa sende Demirörencisin derim zaten :P

19. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben o tüpcünün destekcisi değilim be abi ^^ Biz takımı destekleriz , başkanlar gelir geçer takım hala BEŞİKTAŞ'tır. Renklerine aşığız ^^ Keşke daha kabiliyetli yöneticilerin elinde olsa şu takım.Ayrıca o dediğin tezahurata sanki sizinkiler karşılık vermiyor yada ilk sizinkiler bizim taraftara laf atmıyor mu ? Küfür yada sataşma işte adı neyse bizim liglerimizin vazgeçilmez parçasıdır ^^ Ne yazıktır ki taraftarı küfür etmeyen takım yok ^^
    Bizim sorunumuz şu ki her zaman başarılardan çok başarısızlıklarla gündem yaratıyoruz. Bunda da haddini aşmadığımız zamanlar çok az oluyor .
    O kadar yazdık ettik abi , aslında benim demek istediğim 8taş yazılmasın bir daha yani bunu istemekti. ^^ Nerelere geldik taa ^^

20. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    haha bak o kadar çok bjkli arkadaşım var ki. Istanbuldayken Bjk nin maçlarınada giderdim. Muhabbet sardığı için. Mesela Zenit maçı var Beşiktaş - Zenit maçında Fenerin yeri yok. Ama 90 dk yukarıda yazdığım tezahuratı söylediler. Herşeyin yeri var zamanı var

Dediğin gibi Seba gibi oturaklı bu kulubu üst düzeylere getirebilecek bi başkanla yönetimle O kulup gerçekten büyük başarılar elde eder. ama demirören transferi cebinden yapıp kulubu kendine borclandırıyor. Şimdi yerine biri aday olsa demirörene kafadan 60 milyon dolar para vermesi lazım. Çünkü kendine borçlandırmış kulubu. Böyle devam ettikçe benim bjk den hiç bir umudum yok. Bu sene Şampiyonlar Ligide fiyaskoyla bitecek abi demişti dersin ^^