Ronaldinho Fenerbahçe'ye Devre Arasında Gelecek mi ?

• Gelecek

Votes: 55 31,4%
  • Gelmeyecek

Votes: 120 68,6%

• Total voters
    175
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ronaldinho Fenerbahçe'ye Geliyor!

Anotnio Spatileri imzasıyla yayımlanan haberde, Milan’da forma giyen Brezilyalı yıldız Ronaldinho’nun Fenerbahçe ile prensipte anlaştığı ve devre arasında imza atacağı ileri sürüldü. İtalyan kulübünün, yılda 9 milyon Euro alan Sambacı’nın ücretini 5 milyon Euro’ya çekmek istediği, Ronaldinho’nun ise bu teklife karşılık yöneticilere kulüpten ayrılmak istediğini bildirdiği açıklandı. Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin dışında ülkesi Brezilya’nın Palmeiras kulübünden de teklif aldığı açıklanan yıldız oyuncunun yöneticilere Fenerbahçe’ye gitmek istediğini bildirdiğinin altı çizildi.

extraloob demiş ki:
Fenerbahçe suskun kaldıysa illaki sesini çıkartmasını bilecektir Q7 ve Guti transferi bizim karşımızda yanıtsız mı kalacak ben hiç sanmıyorum devre arasında dünya starı Ronaldinho imzayı atacaktır diyorum.

Ronaldinho paragöz 9millyon eurodan 5 milyon euroya düşmez maaşını Balon olur bu haberde

Adamlar yatmaya geliyor türkiyeye. İlk maçta sakatlanır sonra bi sezon yatış puhahaha :mrgreen:

ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
Gelir gelmez bilmiyorum ama Ronaldinho bitti abi artik is cikmaz bu adamdan :thumbsup:
bu adam daha 30 yaşında. onun için "bitti" gelimesini kullanmak aptallık olur . Bu adam Fb'ye gelirse burada yeniden doğacaktır.

Bende abime %100 katılıyorum ve gelecek diyorum. :headbang:

CherryBrandy demiş ki:
ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
Gelir gelmez bilmiyorum ama Ronaldinho bitti abi artik is cikmaz bu adamdan :thumbsup:
bu adam daha 30 yaşında. onun için "bitti" gelimesini kullanmak aptallık olur . Bu adam Fb'ye gelirse burada yeniden doğacaktır.

aptallık olur diyorsunda yaşından dolayı bitti demiyor adam 5 yıl önce oynadıgını bir daha oynayamadı %30 uyla anca oynuyor diyor ve bence de haklı 5 yıl önce ronaldinho vardı suan messi var. Bana göre sönen yıldızlardan bir taneside ronaldinho ama inş iyi işler çıkarır fenerde gelirse.

Pro

rank8
CherryBrandy demiş ki:
ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:

:mrgreen: :lol:

Ps:Bundanda anlamassan nededigimi azcik arastir arastiramam diyosan oyle dusunmeye devam et :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Anelka yoktan var edildi.
Q7 bitik halde alındı.

en yakın 2 örnek sizlerin ufak futbol bilginize bir klavuz olacaktır fazla söze gerek yok bu ülkeden ibo 36 yaşında halen futbol oynuyorsa selçuk ve ayhan bu işten milyonluk avroları her yıl cebe atıyorlarsa 20 milyon avro veririm bu adamı getiririm ben geldiği günde ben biletimi alır tribunde otururum siz ne yaparsınız bilemeyeceğim artık 8)

Daywalker185 demiş ki:
aptallık olur diyorsunda yaşından dolayı bitti demiyor adam 5 yıl önce oynadıgını bir daha oynayamadı %30 uyla anca oynuyor diyor ve bence de haklı 5 yıl önce ronaldinho vardı suan messi var. Bana göre sönen yıldızlardan bir taneside ronaldinho ama inş iyi işler çıkarır fenerde gelirse.
bende yaşından ötürü demedim zaten. sadece belirttim. ve fenerbahçe'ye gelirse yeniden doğacağını eski formuna kavuşacağını söyledim :muck: :thumbsup:

extraloob demiş ki:
Ronaldinho Fenerbahçe'ye Geliyor!

Anotnio Spatileri imzasıyla yayımlanan haberde, Milan’da forma giyen Brezilyalı yıldız Ronaldinho’nun Fenerbahçe ile prensipte anlaştığı ve devre arasında imza atacağı ileri sürüldü. İtalyan kulübünün, yılda 9 milyon Euro alan Sambacı’nın ücretini 5 milyon Euro’ya çekmek istediği, Ronaldinho’nun ise bu teklife karşılık yöneticilere kulüpten ayrılmak istediğini bildirdiği açıklandı. Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin dışında ülkesi Brezilya’nın Palmeiras kulübünden de teklif aldığı açıklanan yıldız oyuncunun yöneticilere Fenerbahçe’ye gitmek istediğini bildirdiğinin altı çizildi.

extraloob demiş ki:
Fenerbahçe suskun kaldıysa illaki sesini çıkartmasını bilecektir Q7 ve Guti transferi bizim karşımızda yanıtsız mı kalacak ben hiç sanmıyorum devre arasında dünya starı Ronaldinho imzayı atacaktır diyorum.

okan abi robinho haberinide böyle yayınladın o olmadıysa buda olmayacaktır o zaman :byes: :lol: :lol: :mrgreen:

Yukarı Alt