Evde canım sıkılıyor okul başladığı için oyunlarada ara verdim boş zamanımı kitap okuyarak geçirmek istiyorum bildiğiniz sevdiğiniz daha çok gerilim içerikli roman önerilerinizi bekliyorum...

Üç Kader Tanrıçası
Davincinin Şifresi
Dijital Kale
İhanet Noktası

İstegini Karsilar Umarim :curtain:

Journalist

Aileden
Kevin Hogan - Etkileme Sanatı (İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz?)

pek aksiyon türü değil ama bunu okumanı önereyim yinede :lol:
Ps: Hayatın her alanında sana faydası dokunur kesinlikle sadece hatunlar üzerine kurulu bir kitap değildir. :thumbsup:

Baphomet demiş ki:
Kevin Hogan - Etkileme Sanatı (İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz?)

Ps: Hayatın her alanında sana faydası dokunur kesinlikle sadece hatunlar üzerine kurulu bir kitap değildir. :thumbsup:
Pek fazla yararı olmuyor bende karizma ile ilgili kitap almıştım pek bir yararı dokunmadı daha doğrusu hep bildiğimi şeyleri sadece felsefe yaparak anlatmış yazarı

Ps: Bu kitabı okudğumu söyledim ama neyse asıl şimdi çizildi karizma ^^

Journalist

Aileden
Night Blue demiş ki:
Baphomet demiş ki:

Pek fazla yararı olmuyor bende karizma ile ilgili kitap almıştım pek bir yararı dokunmadı daha doğrusu hep bildiğimi şeyleri sadece felsefe yaparak anlatmış yazarı

Ps: Bu kitabı okudğumu söyledim ama neyse asıl şimdi çizildi karizma ^^
Bu kitabı okumamışsındır çünkü bu hatun kaldırma-karizma yapma kitabı değil ayrıca fazla derinlere inilmemeye dikkat edilmiş kitapta sade herkesin anlayabileceği bir dille yazmaya çalışmış yazar ben bitirdim çünkü kitabı ordan biliyorum :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaRTMaNN demiş ki:
Evde canım sıkılıyor okul başladığı için oyunlarada ara verdim boş zamanımı kitap okuyarak geçirmek istiyorum bildiğiniz sevdiğiniz daha çok gerilim içerikli roman önerilerinizi bekliyorum...

gerilim içerikli kitaplar için yabancı yazarlara bakacaksın şu yazarı mesela ilk adımda şiddetle tavsiye ederim, tıfıl zamanlarımda okurdum kütüphanemde halen yer alır.

jeffrey archer - kusursuz bir cinayet :detective:

Yukarı Alt