1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

roma char hack ?

1. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    arkadaşlar bu çar hackleme hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi 15 gün içinde 2 kere hacklendim herşeyi değiştirmeme rağmen çarı evden oynuyorum tek şifreyi bilen benim çarım roma serverında ismi LordErTan ltf bilgi ilk çünkü ilk soyulmadan sonra çarı tekrar 3 bile topladım bir daha bunu yaşamak istemiyorum çarın elindeki sunu şans eseri kurtardım bilginiz varsa yardım ltfen

2. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci

Bilgisayarında keylogger türevi bir virüs olabilir. Iyı bir antivirüs ile PCni tarat, yok uğraşamam diyorsan Format at, ondan sonra iyi bir antivirüs kur.. (Kaspersky, Nod32 tavsiye.. )

3. destiny

destiny Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşın dediği gibi .. 1 format 1 antivirüs .. Sonra soyulmaz , çünki %99.99 bilgisayarına Keylogger girmiş.

4. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    teşekürler bilgi için pcyi virüs programıyla temizlememe rağmen 2 defa hacklenmiştim ve zararım yaklaşık 4-5 bil oldu ve sonunda sorunu buldum pc yi temizlememe rağmen ufak bi ayrıntıyı kaçırdım kullandığım flash bellek için den online game tief adında virüs çıktı inşallah tekrar böyle birşey başıma gelmez cardan soğuttular beni tekrar teşekürler iyi forumlar sizi izlemeye devam ediyorum... :thumbsup: :thumbsup:

5. eagle1016

eagle1016 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu hack konusunun oyun içerisinde yapılan alışverişlerle bir alakası yok değilmi??

6. _ThE_END

_ThE_END Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bişey olması imkansız.oyun içerisinde hack olabilmesi için önce birisinin joymax ı hacklemesi gerekior :).charınız soyuluorsa kullandıgınız illegal programlarının içerisine yerleştirilmiş virüslerden,msn den bir başkası tarafından gönderilern virüslü programdan yada arkadaşınız tarafından oluordur :) diger herşey sadece batıl inançlar :D