1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ROLLBACK İÇİN JOYMAX E MAİL ATIYORUZ!

1. meraklibiber

meraklibiber Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Görüntü Yönetmeni
    BU BAŞLIK ROOLLBACK İSTEYİP İSTEMEDİĞİNİZİ BELİRTMENİZ İÇİN AÇILMAMIŞTIR
    İSTEĞİNİZİ SİTE YÖNETİMİNİN DÜZENLEDİĞİ ANKETTE PAYLAŞINIZ

BU BAŞLIK SİZCE ROLLBACK GELİCEK Mİ GELMİYECEK Mİ DİYE AÇILMAMIŞTIR
    TAHMİNLERİNİZ KUVVETLİYSE LÜTFEN EN YAKIN İDDİA BAYİİNE UĞRAYINIZ

SİZE GÖRE HATALI OLAN 3 MAYIS GÜNCELLEMESİ MAĞDURLARI OLABİLİR
    FAKAT MAĞDURİYETİMİZİ GİDERMEK İÇİN YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ ORGANİZASYONA LİMON SIKMAYINIZ

VE ÖZELLİKLE HER ROLLBACK KONULU BAŞLIKTA KENDİLERİNİ BELLİ EDEN CHAR/İTEM HIRSIZLARI
    CANIMIZI YETERİNCE SIKTINIZ,BİR DE KONUNUN İÇİNE ETMEYİNİZ.

Bildiğiniz gibi bugün rollback ile ilgili istekleri joymax a bildirmek için bir organizasyon yapalım dedim. Destekleyenlerde oldu, saçma sapan post kasanlarda. Extraloob yönetiminden bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istedik, böyle bir organizasyonun kendisini 'ilklerin efendisi' ilan eden siteye yakışacağını belirttik ama belli ki yoğunluklarından destek olamadılar ya da bu durum aslında bu kadar önemli değil biz abartıyoruz. Bunun takdirini her kullanıcı kendisi versin. Bu kadar istiyorsanız şu tarz bir metni şu maile atabilirsiniz şeklinde bir yardımı göstermemeleri çok açık söyliyim beni üzdü. Yine de haklı bir gerekceleri olduğuna inanmak istiyorum.

Ben bir metin hazırladım. İsteyen bunu joymax e yollayabilir. Joymax ın kendi sitesinden DESTEK bölümünde sorularım/cevaplarım başlığı altında iletişim destek kısmı var. Burayı kullanarak bu metni copy/paste edebilirsiniz. Ben metni ingilizce hazırladım,fakat ingilizcemin çok ileri düzeyde olduğu söylenemez, hatalarım varsa uyarın lütfen. Türkçe çevirisini de altında veriyorum ki ingilizce bilmeyen arkadaşlar körü körüne yollamasınlar, belki benim hazırladığım metin size saçma sapan gelicektir. O yüzden göndermeden önce okuyun lütfen.

TO THE JOYMAX ADMINISTRATORS
    We are the silkroad online players who love this game and waste most of time on the game. As you already knew, we spend too much time on the game and also
    we spend our money to make this game more funny.
    Until 3 may, we had great experinces on the game, made new friends. And now all of them must be nice memories for us.
    Because most of us lost chars, and nova items. We believe that joymax and silkroad players are big family. But now, the new uptade forces us to leave home,silkroad.

We want to stay at home. We want to keep playing silkroad. We want to go on the new adventures.
    So we need ROLLBACK to back to home. We dont only hope, but also believe that joymax doesnt close the door to us.
    Wish to see you again at home.

Silkroad online players from Turkey.

TÜRKÇESİ: Joymax yöneticilerine
    Bizler bu oyunu çok seven ve vaktinin çoğunu bu oyunda geçiren silkroad online oyuncularıyız. Sizlerinde bildiği gibi, bu oyunda çokca zaman geçiriyor ve oyunu daha keyifli kılmak için bu oyuna para veriyoruz.
    3 mayıs a kadar, oyunda harika deneyimler yaşadık, yeni arkadaşlıklar kurduk. Ve şimdi bunların hepsi birer güzel hatıra olarak kalmak zorunda.
    Çünli çoğumuz charlarımızı ve itemlerimizi kaybettik. Bizler joymax ve silkroad oyuncularının büyük bir aile olduğuna inanıyoruz. Fakat şimdi, yeni güncelleme ile evden ayrılmak zorunda bırakılıyoruz.
    Bizler oyunda kalmak istiyoruz. Bizler silkroad oynamaya devam etmek istiyoruz. Bizler yeni maceralara devam etmek istiyoruz.
    Bu nedenle, eve dönebilmek için rollback'e ihtiyacımız var. Sadece ummuyoruz, inanıyoruz ki joymax bizlere kapıyı kapatmayacaktır.
    Evde görüşmek dileğiyle
    Türkiye'den silkroad online oyuncuları.

2. meraklibiber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Görüntü Yönetmeni
    TÜRKÇESİ: Joymax yöneticilerine
    Bizler bu oyunu çok seven ve vaktinin çoğunu bu oyunda geçiren silkroad online oyuncularıyız. Sizlerinde bildiği gibi, bu oyunda çokca zaman geçiriyor ve oyunu daha keyifli kılmak için bu oyuna para veriyoruz.
    3 mayıs a kadar, oyunda harika deneyimler yaşadık, yeni arkadaşlıklar kurduk. Ve şimdi bunların hepsi birer güzel hatıra olarak kalmak zorunda.
    Çünli çoğumuz charlarımızı ve itemlerimizi kaybettik. Bizler joymax ve silkroad oyuncularının büyük bir aile olduğuna inanıyoruz. Fakat şimdi, yeni güncelleme ile evden ayrılmak zorunda bırakılıyoruz.
    Bizler oyunda kalmak istiyoruz. Bizler silkroad oynamaya devam etmek istiyoruz. Bizler yeni maceralara devam etmek istiyoruz.
    Bu nedenle, eve dönebilmek için rollback'e ihtiyacımız var. Sadece ummuyoruz, inanıyoruz ki joymax bizlere kapıyı kapatmayacaktır.
    Evde görüşmek dileğiyle
    Türkiye'den silkroad online oyuncuları.

3. Kivi

Kivi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyiler daima kazanır yürüyün goçlarım ..

da pek sanmam artık rollback geliceğini joymax duygularıyla hareket etmiyor ne yazık ki adamlar mantıgı kullanıyo :wink1:

4. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hemen gönderiyorum

5. Anonymous

Anonymous Guest

benim kendi görüşüm olarak roolback istesekte olmaz kurallar açık uyarılarda açık herşey gerekli zamanda yapıldı ama bizler dikkate almadık

6. AdnanSikisenses

AdnanSikisenses Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boşuna vakit kaybetmeyin bunlarla.

7. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    İstemiyoruz :twisted: :twisted: :twisted:

NOT:Benim Yararım , Çıkarım vs Yok Fakat Dün geceki Nova Staff ımdan Sonra Dahada İstemez Oldum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NOT2 : Duyuru Yapılmasa Anlıyacagımda Resmen Hem Silkroad Hemde biz Forumda Resmen Bağıra Cağıra Duyurduk. :coffee:

8. Neoptolemos

Neoptolemos Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İstemiyorum.

9. musti3131

musti3131 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş gelmezde oyunu bırakırız :P

10. meraklibiber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Görüntü Yönetmeni
    BU BAŞLIK ROOLLBACK İSTEYİP İSTEMEDİĞİNİZİ BELİRTMENİZ İÇİN AÇILMAMIŞTIR
    İSTEĞİNİZİ SİTE YÖNETİMİNİN DÜZENLEDİĞİ ANKETTE PAYLAŞINIZ
    yazmışım, istemiyoruz diyorsun.

SİZE GÖRE HATALI OLAN 3 MAYIS GÜNCELLEMESİ MAĞDURLARI OLABİLİR
    FAKAT MAĞDURİYETİMİZİ GİDERMEK İÇİN YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ ORGANİZASYONA LİMON SIKMAYINIZ
    yazmışım duyuru yapılmasa anlayacağımda falan diyorsun.

Duyuru falan yapılmasaydı da anlamazdın ki arkadaşım sen. Sen daha okuduğunu anlamıyorsun. Belirttiğim hususlar yapılmasın diye ricacı olmuşum, fakat okudunu anlamaktan bihaber olduğun için anlamamışsın işte. Yani duyuru olmasaydı anlardım diosun ya. hayır anlamazdın. Anlama ile ilgili sıkıntılar var belli ki.

Ya da ben yanılıyorum, gayet iyi anlıyorsun fakat site kullanıcılarının bu tip ricalarına saygı duymuyorsun. Üstelik moderatörsün, bu yüzden diğer arkadaşlara değil sana yazıyorum bu sitemi. Ben oraya o uyarıları yazdım diye herkes saygı gösterip uymayabilir. Her çeşit insan var ne diyebilirim ki buna. Fakat sen moderatör olduğun sitenin kullanıcısının ricasına saygısızlık ediyorsun. Allah bilir kullanıcılardan da saygı bekliyorsun. Ben söylemiyim sen bir düşün saygının zerresini hakediyor musun?

11. BeoPoweR

BeoPoweR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu nereye yollicaz onuda yazsaydın.

12. meraklibiber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Görüntü Yönetmeni
    Ben bir metin hazırladım. İsteyen bunu joymax e yollayabilir. Joymax ın kendi sitesinden DESTEK bölümünde sorularım/cevaplarım başlığı altında iletişim destek kısmı var. Burayı kullanarak bu metni copy/paste edebilirsiniz

13. by_cezali

by_cezali Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8 chardandanda mail attım

14. meraklibiber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Görüntü Yönetmeni
    bende elimde kalan accountların tamamından attım, çabalıyoruz, inşallah dikkate alırlar. yazık olucak o kadar emeğe.

15. CosmicGate

CosmicGate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38

16. 66666666644444

66666666644444 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rollback diyorsunuzda kasmak kolay sanki kendi zevkin için başkaları madur etme joymax isterse yapar adamların işine karışmayın yeni patch geldiğinde bize sormuyorsa bunuda sormaz

17. meraklibiber

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Görüntü Yönetmeni
    beyin bedava

18. requiem43

requiem43 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1 meraklibiber Adamın konudan haberi yok yorum yapmış :D

19. One_Look

One_Look Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler o kadar saçma sapan şeyler yazıyorki bizim milletimiz adam caba göstermis emege saygı duyun az.Ewet rb gelirse bazı kişiler mağdur durumda kalcak bunda haklısınız söyle düşünelim e-mail koruma zorunlu oldu fakat joymax da söyle birşey belirtilmedi..Sadece id we gs ile şifre değiştirilcek diye birşey duyan oldumu aranızda.Ben size söyle söleyim benm kendi fikrim bu kesinlikle bana göre bir ders olarak gösterilcek ve o rb gelicek.Sebeb olarak söylede yapabilirlerdi e-mail koruması olmayanı oyuna sokmazdı adamlar e-mail korumayı koyar sonra girerdi bunlar naptı id gs karsılıgı şifre deiştirme mantklımı ?? O rb gelcek arkadaslar aranızda mağdur durumda olcak olanlarda wardır üzgünüm ama biz Alps sw olarak bu metni paylaşıyoruz sonuna kadar da desteklycez.

20. 4utistic

4utistic Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraklibiber..Forumda senin gibi kişilerin oldugunu bilmek gerçekten cok güzel. Emeğin için tesekkürler. Bende cevremdeki arkadaslarla destek cıkıyorum.