1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ROLLBACK GELMEYECEK ( KESİNLEŞTİ )

1. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
  2. Bonkk

Bonkk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgi için teşekkürler :muck:

3. ForEverTurk

ForEverTurk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Teşekkürler.
    Ps: İyi oldu şu sözleşmeyi adamların boşuna koymadığını belki bu şekilde anlarız :D

4. Nervous

Nervous Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ellerine Sağlık kardeşim Çok Güzel Yazmışsın
    Tüm Charını Kaybedenlere Geçmiş Olsun .

5. emrah59

emrah59 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlestı dıonda bana oyun içi karısIR gm DISA ÇIKMAZ foto atma. JOYMAXDAN HABER GELMEDIKCE INANMAM!!!! %1 DE ROOLBAK GELME UMUDA WARSADA YADA IÇ OLMASADA JOYMAX AÇIKLAMA YAPSIN OK! GEÇEN ROOLBACKDADA GMLER DEN 2 3 U GELMICEK DEDI GELDI . BURA FOTO ATTIN GM YAZMIS NO DIE KESINMI! LUTFEN EXTRALLOBA YAKISMIO OLMADAN KESIN KESIN DEMEYIN JOYMAX AÇIKLASIN ONDAN SONRA KESIN DIYIN!!!!!!!

6. emrah59

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlestı dıonda bana oyun içi karısIR gm DISA ÇIKMAZ foto atma. JOYMAXDAN HABER GELMEDIKCE INANMAM!!!! %1 DE ROOLBAK GELME UMUDA WARSADA YADA IÇ OLMASADA JOYMAX AÇIKLAMA YAPSIN OK! GEÇEN ROOLBACKDADA GMLER DEN 2 3 U GELMICEK DEDI GELDI . BURA FOTO ATTIN GM YAZMIS NO DIE KESINMI! LUTFEN EXTRALLOBA YAKISMIO OLMADAN KESIN KESIN DEMEYIN JOYMAX AÇIKLASIN ONDAN SONRA KESIN DIYIN!!!!!!!

7. AlessandraA

AlessandraA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyun açıldıktan 1 hafta sonra roolback geleceğine inanıyorsan,
    Okadar gm'in lafını dinlemiyorsan
    Extraloob yöneticilerine güvenmiyorsan

Beklemeye devam et sen bro nese:

8. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Ben rollback gelmeyeceğini gm ler söylemeden önce söylüyordum.
    Geçen seferki rollback te 5 saat geçmeden rollback geldi. burada 5 günden bahsediyoruz :) umut fakirin ekmeğidir. siz beklemeye devam edin :wink1:

9. Baris Chn

Baris Chn Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre iyi oldu,2 tane charım çalınmışdı onları geri almış oldum,herkez kendi açısından iyi kötü oldu diye değerlendirsin lütfen,yok gelmesin diyenler char çalanlar felan alakası yok.

10. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Son bir açıklama daha yapayım. Rollback gelince çalınan çarlar gene çalınabilir. Çünkü bu bir kere daha başına geldiği için milletin en azından maili almayı hesap etmişlerdir :wink1: Ve rollback gelince emin olun sizin ruhunuz duymadan çarlar elinizden gider. o zamanda mı rollback isteyeceksiniz ?

sevgiler...

11. emrah59

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    madotormusun nesın bılmem ama sen daha bu oyunu bılmıon geçen roolback 5 saatte geldı aa :DD ii bak arastır koçum. we gmler oyun içi karısır dısa çıkmaz. bu oyun dewrı biter roolback gelmesın . hayatınızda 1 KERE ROOLBACK GORDUK HEMEN ZAMANI KOYDUNUZ ROLLBAK OLMASI İÇİN 2 GUNU GEÇMEMISMI LAZIM GM DEN BANANE AS PATRON AÇIKLAMA YAPMADIYSA SRO GİDER BİTER :) OLAN BU OLUR WE ROLLBACK GELICEK :) HERYADA GEÇ SALIDAN SONRA ÇOK DUSUS OLCAK AHANDA BURA YAZDIM OLMAZSA DUSUS 05398250874 ARAYIN BURA YAZCAM SOZUM TUTMADI ADAM DEGILMISIM DİE :) OYUNU OGRENIN GELIN ARKADAŞLAR BOŞ YERE YORUM YAZMAYIN :)

12. ufukeren1978

ufukeren1978 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rollback felan olmaz,1 haftadır boşunamı oynuyor millet ne yani :mrgreen:

13. barudiii

barudiii Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gmlerin oyuna bu yönden bi yetkisi yok açıklamayı Gm degil JOYMAX yapar. Gm dediginiz oyunun bi parçası.

14. emrah59

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ROOLBACK İSTEMEYENLERİ ÇOGU SURAYA ALLA SAID OLSUN % 95 ÇAR ÇALDI ! WE ALLH TEZ ZAMNDA ACISINI ONLARA GOSTERIR İNŞ.!!! BN ONA MESAI PARAMI TER DOKEREK HARCADIYSAM GELEN ADAM ÇALDIYSA ALLAH BUYKTUR İLLAKI ÇIKAR KARSINDA TUM ÇALANLARDA BEDDUA EDIOM BELASINI BULURLAR TEZ ZMANDA :)

15. Cataclysm

Cataclysm Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu Doğru arkadaşlar cumartesi günüde türk gm olan GM papurion da bizlerle konustu olmayacağını söyledi

nedeni olarakta duyurduklarını ve char alıp satmanın yasak oldugunu söyledi

geçmiş olsun...

16. emrah59

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BARUDİİ HELAL REİS BİR SROYU CİDDİ ANLAMDA BILEN SEN WARSIN SUAN SEZIMIM OLE.. ROOLBAK GELMESEDE BUNU BILIN KOÇLAR GM OYUN İÇİ KARISIR DISA ÇIKMAZ :) SİLKROAD 100 GOLDUN HESABINI YAPIP 140 MOB KOYDUYSA 10 SİLK AZ GİTSE KALPLERİ DURUR YAPICAK HERYADA GEÇ. NEYMIS 2 GUN GEÇTİ ROOLBACK GELMEZ LAW SANKI ROLLBACK 2 GUN ŞART YAW BİŞİ BİLMIONUZ ÇOK ROLLBACKMI GORDUNZ 1 KERE GORDUK MUBAREK ROLLBACK SANKI SİZZ ATTINIZ OYUNA :)

17. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Rollback gelecek diyenlerin 1 tane kanıtı yok, ama rollback gelmeyecek diyenlerin binlerce kanıtı varken böyle hayasızca konuşabilmek aynştaynlıktan başka bir şey değildir.

Sitelerine yazdınız , ROLLBACK gelmeyecek yazdılar, Global attınız ROLLBACK gelmeyecek dediler, mail attınız böyle bir şey gündemimizde değil dediler bu adamlar ne yapacakta sizi inandıracak :) evinize ziyarete mi gelsinler ...

18. pink3434

pink3434 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım gm dediginde sen ne anlıyorsun? merak ediyorum gm hem oyun içi hem oyun dışı her konuda görevli olduğu şeyler ilgelir grektiginde cod la vs işlemlerle müdahele edebilir ve sen diyorsunki 1 kaç gm olmuycak dediyse ne olmuş diyorsun bırak çoçukluğu roolback olmuycak adamlar okadar dedi çarına koruma yap diye sen yapmamışn suçlusun birde gelmiş burda konuuyu açan arkadaşa laf ediyorsun yok size yakışmıyor diyorsun sen kendine bak sna yakışıyormu çoçukluk yapma ağlama bari sro oyun olsada joymax bir şirket gm diye adlandıranlarda onların çalışanları roolback yapcaklar çalışanı joymaxın çkıp serverda yalanmı söyliycek roolback olmuycak diye kendin söyledigine kendin inan önce sonra iç sütünü gel

19. emrah59

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok basit joymax açıklama yapcak ! YAW MEDARATOR MU NE İSE GEÇEN ROLLBACKDADA GM LER AÇIKLAMA YAPTI NIE GELDI OZMAN BANA BUNU AÇIKLAAAA!!!!!!!! YAW NIE GELDIIII BUNA ANLAM UYDURRR!! ILK.. ONDAN SONRA GM NEDERSE O DUR DE ! KIM TAKAR GM Yİ. EWE GELMESINE GEREK YOK ILK SITEYE AÇIKLAMA YAPSINLAR BİRADER AS SİTELERE BIR AÇIKLAMA YAPMADAN NE KESINLESIO YAW SRO BILMION GELMIS BURA YRUM ATION. YORUM ATICAKSAN GM DICEKSEN GENE . GEÇEN ROLLBACKDA GMLERDEN BAZILARI NNO ROLLBACK YAZDI AMA GELDIIII BANA BUNU AÇIKLA OLE YORUM AT PLS

20. YuGoWorld

YuGoWorld Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Gm'leri ne sanıyorsunuz Allah aşkına ? O adamları oraya süs olsun diye koymuyorlar. Onlar birşey diyorsa bir taraflarından uydurarak söylemiyorlar. Rollback gelmiyecek. Kendinizi kandırmayı bırakın artık!