Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir kere 5-6 saatlik rollback yaşamıştık bizde oasis döneminde bakalım bu nasıl olacak.

şimdi aklı basında kafası az bıraz basan herkesın yapabılecegı gıbı El deıstıren ıtemların kodları ve Charlardakı anı deısıklıklerın loglarını SQL de tablo halınde tuturabılıorsunuz. ve hatta kendı private serverımda dupe yapmaya calısanlar ıcın bıle tablo tutturuordum. yanı ısın kısası Kafası az basan ınsan ordusu joymax ın yapacagı tek sey zarar goren kısılerı tespıt edıp kı bu cok kolaydır onlara aıt olan tum ıtemları serverdan kaldırıp bu adamlara kaybettıklerı ıtemlarını yenı Id lerle gerı vermek. exp sp kaybını karsılama ısı sadece SS le ıspat edılırse yapılabılır gıbı gelıor o konuda pek bır sey dusunmedım. ama sql kadar acız bır program bıle gunluk kac sp kastıgınızı kac exp kastıgınızı aylık ortalamaları gunluk ortalamarı tutabılıor yanı ısterlerse onuda telafı ederler 2 dakıkalık bır ıs bıle deıl 10 sanıyelık bır ıs.
peki joymax bole bir sey yaparmı ? bence yapmaz zamanında KO da yapmamıstı ozellıkle hacklenen oyuncuların tespıtınden sonra bellı olacak lakın egerkı bır adam Cok fazla sılk almıs sa ustune bırde online suresı uzunsa ben olsam bende o adamın charını gerı vermem neden?? kesın kez o adam yenı bır char acacak ve o sılklerı yenıden alacak ha hemen yarın acmaz belkı ama 1 ay sonrakı serveda acar yanı ole hemen bı anlık sınırle oyunu bırakamaz ole adamlar nerden mı bılıyorum .... :) KO ya basladıktan 1 yıl sonra bırakma kararı aldım 4.5 sene surdu bırakmam ALLAHA SUKUR bıraktım sımdıde SRO dayım :lol:

umarım charlra gerı verılır EN azından .....

Yukarı Alt