Maxitech demiş ki:
Merhaba
Değerli Müşterimiz,
Joymax Müşteri Destek Hattından selamlar!
Mesajınızı aldık.
Sizi yeni sistemimizle alakalı bir hata olmadığı konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Kullanıcılar artık kişisel hesap bilgilerini düzenleyebilirler ve bu sadece kullanıcı adı ile gizli soru cevabı gerektirmektedir. Hasabınızın güvenliği için Email koruması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Desteğiniz ve sabrınız için teşekkür ederiz.
İyi günler!
*Joymax; kullanıcılarına ASLA kişisel ve hesap bilgilerini, şifrelerini, kredi kartı bilgilerini sormaz ya da ticaret teklif etmez.
*Hesap kayıplarını önlemek için kullanıcılarımıza sık sık şifre değiştirmelerini öneriyoruz.

Joymax Müşteri Desteği'ne mail attığınız için teşekkür ederiz.
Daha ayrıntılı bilgi ve destek için lütfen sitemizi ziyaret edin http://www.joymax.com/silkroad

Saygılarımızla,
Joymax Müşteri Destek Hattı

Bu maıle gelen msja gore joymax bu acıgı kendısı yarattı oyundan sadece kendısı para kazanmak ıstıyor RollBack gelmez bızım emekler bosa gıder .

osiom demiş ki:
Maxitech demiş ki:
Merhaba
Değerli Müşterimiz,
Joymax Müşteri Destek Hattından selamlar!
Mesajınızı aldık.
Sizi yeni sistemimizle alakalı bir hata olmadığı konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Kullanıcılar artık kişisel hesap bilgilerini düzenleyebilirler ve bu sadece kullanıcı adı ile gizli soru cevabı gerektirmektedir. Hasabınızın güvenliği için Email koruması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Desteğiniz ve sabrınız için teşekkür ederiz.
İyi günler!
*Joymax; kullanıcılarına ASLA kişisel ve hesap bilgilerini, şifrelerini, kredi kartı bilgilerini sormaz ya da ticaret teklif etmez.
*Hesap kayıplarını önlemek için kullanıcılarımıza sık sık şifre değiştirmelerini öneriyoruz.

Joymax Müşteri Desteği'ne mail attığınız için teşekkür ederiz.
Daha ayrıntılı bilgi ve destek için lütfen sitemizi ziyaret edin http://www.joymax.com/silkroad

Saygılarımızla,
Joymax Müşteri Destek Hattı

Bu maıle gelen msja gore joymax bu acıgı kendısı yarattı oyundan sadece kendısı para kazanmak ıstıyor RollBack gelmez bızım emekler bosa gıder .
rollback gelmez, ortada açık diye bişey yok zaten yeni sisteme göre id gizli yanit ile şifre degiştirebiliyorsun mail korumada yapmak zorundasın bu kadar.

Keşke herkez mail korumasını bu güncellemeden önce yapsaydı , millet çar çalmaya çok meraklı ne de olsa.
Parasını alsa bile doymuyor. Rollback kanımca gelmeyecek , ama gelirse çarlar eski sahiplerine gene geçmez.
Çarın bilgilerini kaydeden çarı rollbacktan sonra gene soyar. :(

Bu rollback geldimi yoksa gelcekmi suan id gizlisoru bildiğimiz charı geri alabiliyomuyuz ?

BEYLER ROLL BACK FALAN YOK ! SİZE BOŞ YERE ZAMAN KAYBETMENIZI TAVSIYE ETMEM + SİZE ŞÖLE Bİ BİLGİ AKTARIYIM.

05.05.2011 DE SETUPLAR DUZELTILMIS VE SUAN FULL CLIENT INDIRDIGINIZ TAKDIRDE REV6 DA ONLINE GORDUGUNUZ GBI OYUNA GIREBILIRSINIZ ÇARI CALININ OYUNCULAR ICIN SOYLİYİM 1 ,5 HAFTA ONCE UYARILDINIZ KORUMA ALSAYDINIZ BU SIZIN BOYNUNUZA ! GEÇMİŞ OLSUN BENDE 4 TANE ÇAR KAPTIM SİLKROADDA SATIŞ OLAYI KALKIYOR )full CLIENTI INDIRIP KURUN OYUNA GIRIN ÇARI CALINANLAR BUTUN BILGILERI BILIYORSA TELEFON NUMARAM 0538 496 55 13 YARDIMCI OLURUM sorun YOK1

Charın gittikten sonra anca boş boş konuşun bende Rollback gelmesin diyorum 2 tane 110 Wizz Cleric charım gıttı redsea serverında bu sayede oyunu bırakırım her ay 100 TL den fazla para yatırıyorum yok devılı yok premıum plus u tavsanı tıcketı buneya bırakın allah askıan sızde gercek hayatta elınıze ne gecıo ona ayırcamız zamanı aılemıze ayırsak daha ıyı ederız bence Ben rollback olsada bırakıyorum sıze bol sanslar allah sızın yardımcınız olsun. :D

arkadaşlar rollback gelmez neden diye sorarsanız kullanıcı hatasından kaynaklandı herşey joymax bu sistemi 2 yıl öncede denedi olmado ama şimdi bırakmazlar yeni sistem geldi + öbüründe ertesi sabahı oyunu kapattılar akşamına rb gelmişti

İnşallah gelir bizim arkadaşların hep soyuldu bi ben soyulmadım çünki kimse bilgilerimi bilmiyordu benim için problem yok fakat çok mağdur var o yüzden gelsin yani inş gelir

herkes kendini düsünüp konusuyor. Bende bu sistem sayesinde gecen sene calınan carımı aldım NO ROLLBACK!

BUYRUN GM ILE YAPILAN KISACA SOHBET SBOTTAN KOPYALADIM YUKLEDIM 5 dk olmadı daha redsea serverında :popcorn: üzülmeyin sakın cicioe2 kanıdı burda :thumbsup:

[18:39:54] (Private)To [GM]GuVeN : Sayın GM oyunda rollback olucakmı
[18:40:00] (Private)To [GM]GuVeN: eğer oluacaksa ne zaman haberiniz varmı
[18:43:18] (Private)From [GM]GuVeN: evet olucak suan korede resmi tatil
[18:43:27] (Private)From [GM]GuVeN: yarın akşama kadar roll back yapılmış olur
[18:50:35] (Private)To _LnJoKeR_: evet
[18:50:46] (Private)To _LnJoKeR_: asl1nda bugun olucakm1s bugunu gec
[18:51:07] (Private)To _LnJoKeR_: kore de bugun resm1 tat1l cocuk bayram1 oldugundan s1tede kapal1 gozukuyo
[18:51:40] (Private)To _LnJoKeR_: bu gecede olab1l1r yar1n sabahta yada ertes1 gun 1 hafta onceye al1n1yor oyun
[18:51:59] (Private)From _LnJoKeR_: 1nsallah
[18:52:05] (Private)To _LnJoKeR_: hadi 0NEK

Benim Çarlarıma Bişey Olmadı Ama Çok Emek Harcadıgı Çarları Soyulan arkadaşlarım var inşallah gelir..

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
gardiyan_tr demiş ki:
değil ama bencil omuş oluyorsun
hayır bencil falan değilim
7 charım 2 gündür %50 exp kastı 103 lv oldular
3 tane nova drop var
bunlardan 1 tanesi staff
bu durum benim bencil olduğumu göstermez
bu durum charlarını kaptıranların oyunu ticaret için oynadıklarını gösterir ve charlarını satma umuduyla mail koruma yapmamış olmasını
bu bizim sorunumuz değil madem okadar cok seviyordu charını önlemini alacaktı

Senin 3 tane novan mı önemli yoksa binlerce kişinin oyunu bırakması mı ? daral:
evet daha önemli her kimin charı soyulduysa kendi hatası yüzünden
bizler joymax yetkilileri kaç haftadır söylüyoruz bugünmü geldi aklınız başınıza cicioe2

Arkadaşlar uzun zamandır Silkroad oynamıyorum ama gerek Silkroad'ın official sitesini gerek ise Extraloob'u takip etmekteyim.Ve Joymax yaklaşık 2 hafta önceden uyardı herkesi email koruma zorunlu olucak diye.Ama oyunu oyun olarak görmeyen,ticaret olarak görenler email koruma yapmadı ticari kaygılardan dolayı ve olan oldu giden gitti.Zaten hesap satışı illegal.Ayriyetten Bütün hesaplar joymax'e ait ve joymax istediğini yapabilir.Ayriyetten Rollback de geri gelirse joymax'in karşı olduğu illegalcilere(Hesap satışı yapacak olanlara)gün doğmuş olur.Yani kendi fikrim Rollback gelmiyecek.Gelirse Joymax'in ana hedefi olan hesap satışını engellemek niyetini kendileri bozmuş olurlar onun için rollback gelmiyeceğini düşünüyorum.

Birde giden emekler filan diyorsunuz ama ne emek verdinizki paradan başka?Kendi elinizlemi kastınız??Bıraktınız bota 7/24 arada sadece kontrol ettiniz birde premium,gold aldınız ohhh sonrada emek.Asıl emeği veren Botdur,yani siz değilsiniz 8) :oldie: :beer:

ghost12 demiş ki:
Arkadaşlar uzun zamandır Silkroad oynamıyorum ama gerek Silkroad'ın official sitesini gerek ise Extraloob'u takip etmekteyim.Ve Joymax yaklaşık 2 hafta önceden uyardı herkesi email koruma zorunlu olucak diye.Ama oyunu oyun olarak görmeyen,ticaret olarak görenler email koruma yapmadı ticari kaygılardan dolayı ve olan oldu giden gitti.Zaten hesap satışı illegal.Ayriyetten Bütün hesaplar joymax'e ait ve joymax istediğini yapabilir.Ayriyetten Rollback de geri gelirse joymax'in karşı olduğu illegalcilere(Hesap satışı yapacak olanlara)gün doğmuş olur.Yani kendi fikrim Rollback gelmiyecek.Gelirse Joymax'in ana hedefi olan hesap satışını engellemek niyetini kendileri bozmuş olurlar onun için rollback gelmiyeceğini düşünüyorum.

Birde giden emekler filan diyorsunuz ama ne emek verdinizki paradan başka?Kendi elinizlemi kastınız??Bıraktınız bota 7/24 arada sadece kontrol ettiniz birde premium,gold aldınız ohhh sonrada emek.Asıl emeği veren Botdur,yani siz değilsiniz 8) :oldie: :beer:
kendin ellmi kastmıştın oynarken ? birde o alınana gold lar pre ler bedavadanmı geliyormuş ? onları emek harcadıgımız para ile almıyrmuyuz?

Yukarı Alt