1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rohan Online Karakterlerini Tanıyalım 5-) Half Elf

1. os1

os1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İnsan ve elflerin birleşimidir. Morisen yeşillikler ülkesi olarak bilinir. Ormanlar içinde yaşayan bu ırk için özgür savaşcılar benzetmesi doğru olur.Bu gizemli görünüşleri nedeni ile hiçbir zaman toplulukla tam bir ilişki kuramazlar. Onlar, seri savaşın ustalarıdır.Oyununda hızlı bir şekilde level almak için ideal bir karakterdir.Hızlı koşma skilleri vardır.Oyunun okçularıdır. Lv 50 den sonra Half Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Scout ve Ranger dır. Scout(Bekçi / Güç esaslı okçular) ; Onlar daha düşmanları yerleşemeden , her yönden güçlü ok saldırıları yapabilirler. Ranger(Gözcü / Hız esaslı okçular) ; Gözcüler büyü ve okçuluğu bir arada yapma özelliğine sahip okçu ustalarıdır.Bow ve dagger kulanabilirler.

Tavsiye edilen stat arttırımları Dex, Str ve Vit.

Meslekleri:

Scout

Yay kullanıcısı. Çok sayıda aoe skilli var o yüzden solo takılmak çok kolay. PVP de mesafe varsa çok ölümcüldür seri şekilde atack yapıp rakibi kendine ulaşmadan öldürür.

Ranger

Crossbow kulanıcısı. Koşma skilline sahip. ( Sanırım Dash yani ) Party koşma skillinede sahip. ( Partysindekilere de Dashlatabiliyor yani galiba ) level 6 koşma skilline sahip birine karşı pvpde kimse o charı yakalayamaz kaçarken. Vur kaç sistemiyle savaşırlar. Ayrıca %7 Damage artırıcı buffıda vardır. Partylerde mobu çekmeye ve partyleri seri şekilde kastıran chardır.

2. CPU

CPU Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hazır Asker
    archer denedim ama pek te güzel değil human knight açtım onun yerine çünki okçuların canı daha az ve kendi lvlindeki moblarda kasması imkansız gibi hem az vuruyor hem canı az :D