arkadaşlar ben çalışan bi insanım ve sabah giderkene roguemi bota koyuyorum ancak akşam geldiğimde 10-20 ex kasması lazımken 10-20 ex düşüyo çok fazla ölüyo..67 lwl im dagger skilleri max xbow skilleride açık ama uplu değil...zate bot extreme basmıyo 2 saatte bi yaratık bide ciant ve party gelince tamm gidiyo lütfen yardım nereye bırakayım neler yapayım daggermı yapayım crasboww mu lütfen yardım????????

lvl inden yüksek canavarlara değil 2-3 lvl düşük canavarlara bırak o zaman yatmaz

başlık europan-sorularınız cevaplarınız bölümne taşınmıştır

kendinden düşük canavarlara koy extreme aç yanında bol vigor bulundur ve blast shotla tek atabildiğin canavarlara bırak aşırı hızlı kasarsın

dagger da crossbow da euro charların en iyisi bence, eğer senin char sürekli yatıyorsa elbiselerinde bir sorun var gibi geliyor bana. phy ve mag defansı yüksek olana kıyafetler almalısın ve bunlara parry ratio arttırıcı, hp arttırıcı, str ve int taşlar basmalısın, aynı zamanda phy rainforce u yüksek olmalı ki seni hem vuruşlarında hem de defansta desteklesin.
iyi oyunlar

daima kendinden 3-4 lvl dusuklere koycaksın extreme aç vigoru ihmal etme arada 2 giant çıkarsa anca yatar :)

Yukarı Alt