1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rogue Yan Skill Bard mı olcak Clericmi?

1. +++++

+++++ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler kararsız kaldım. bardda hızlı koşmanın kralı var ve noise var. ama clericdede bless spell var. hangisini önerirsiniz? lütfen cevap verin nedeniyle beraber :think:

2. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hemen kasıcam diorsan bence koşma kullan derım

3. +++++

+++++ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 lvl full farm olucak char. bi daha dönüş olmucak. ona göre gene bard mı açam? bana bard daha mantıklı geliyor

4. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bence bard. Kendi charım öyleydi memnundum ve fazla farma gerek kalmaz bard da kanımca.
    Bir pre plus alırsın 30k sp gelir . Ayrıca kasarken + sp de gelir. Farmsız rahatça 1 ayda 75+ olursun.
    Hemde skilleri kendi levelinde max seviyede götürerek.

5. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence bard. hız+noise cok onemlı zaten pure str olacagın ıcın oyle bless spell falan cok ısıne yarar dıye dusunmuyorum en fazla RD ıhtıyacın olur ama sırf onun ıcın de clerice o kdr sp harcamaya gerek yok tabiki guıld party buffer olmayacam kendım kasacam dıyorsan :wink1:

6. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Cleric bardın sağlıycağı çok fazla şey yok hızlı koşma ve noisa dışında ztn uzaktan vurursun hızlı koşsanda pek bişey farketmez büyük fark yok arasında vede recovery olduğundan yatma sorunuda çekmessin eğer 1 veya 2 lvl altına dalıyorsan bard seni giantlarda yatıracaktır ama clericle yatmassın

7. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    rogue cleric gereksiz bence warlock. gerekli açıklamam youtube da var. Warrior dakiyle çok farklı bi mantık

stun + physical raze + combat raze + sleep + extreme + silahımıza göre en yüksek damage i vuran skill.

Her türlü melez çara itemi ne olursa olsun tek atarsanız. Full intlere zaten normalde de tek atarsınız. Str glavier ın tek yediğini gördümbu şekilde. Raze i merak edenler Crossbow rehberime bakabilirler

8. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Artık herkes cleric açıyor.Sana tavsiyem 60 lv bard getir, sadece noise ve moving march aç.
    60 dan sonra noiseye pek ihtiyacın olmaz gibi.iyi bir set zaten şart.70% moving yeter de artar bile.hem geri alması da kolay ve masrafsız.90 da ise cleric açıyorsun.
    Warlock önermiyorum xbow'a çok dayanıksız, zaten genelde tüm charlarda holy spell oluyor, bu da demektir ki 90 mastery i boşuna harcıyorusnuz.Ama chinese charlara karşı bariz üstünlüğünüz olur,Force açanlar hariç, çünkü onlar kendilerini 2 saniyede cureliyor+cure pill basıyor, sizin ise böyle bi şasnızınız olmadığından ister istemez o düşük defansınıza bir de division+decay ekliyorusunuz.Tek yememek gerçekten zor oluyor böyle bir yapılandırmayla.Ama diğer chinese intlere tek strlere ise 2-3 skill harcarsınız.Cleric açmanızın karşılığında her war da murlaka aranan birisi olursunuz+healing orbit recovery division bless spell ile de defance işini halledersiniz:wink1: