WhiteLotus demiş ki:
değiştirsin demiyorum. burda 90lvl rogue/bard ve cleric char kasmışlığım var da konuşuyorum bilmeden atmıyorum yani. ayrıca ben sana kasamıyorsun dedim mi nerenle okuyosun yasdıklarımı ? =S
Gözlerimle okuyorum ben sana kasamıyorum demedim zaten birine yardım etmek için fikrim söyledim ve büyük suç gibi muamele yaptın.

StreetBaLLeRRz demiş ki:
WhiteLotus demiş ki:
değiştirsin demiyorum. burda 90lvl rogue/bard ve cleric char kasmışlığım var da konuşuyorum bilmeden atmıyorum yani. ayrıca ben sana kasamıyorsun dedim mi nerenle okuyosun yasdıklarımı ? =S

Ben yeni car int spear kasacaktım ark dedi Rogue çok güzel kasılıyo çokta güçlü dedi buna başladım ama botta yatıyor ya bu.... Sen nasıl kastın 90 lvl? Bildigim kadarıyla 50 den sonra mı botta yatmıyor?? geri atma uzaklaştırma yatırma skilleriyle party leri + giant ları kesiyormuş duydugum kadarıyla?
Ne zamandan sonra bu xbow rahat botla kasacak===?
Evet partyleri kesiyor teptirme ile veyahut baska skill ile ama party champion gibi mobları göz önüne alırsak iş zor.

StreetBaLLeRRz demiş ki:
WhiteLotus demiş ki:

Ben yeni car int spear kasacaktım ark dedi Rogue çok güzel kasılıyo çokta güçlü dedi buna başladım ama botta yatıyor ya bu.... Sen nasıl kastın 90 lvl? Bildigim kadarıyla 50 den sonra mı botta yatmıyor?? geri atma uzaklaştırma yatırma skilleriyle party leri + giant ları kesiyormuş duydugum kadarıyla?
Ne zamandan sonra bu xbow rahat botla kasacak===?
yaa sana şunu söyleyeyimm ben olsam 52 lvl e kadar fln plvl giderim eu char'ında.. hiç kendim bota bağlayıp kasamam cnkü düsük lvl iken cok yatar. 52'den sonra da kendinle aynı moblarda kasabilirsin ama extreme kesinlikle acmicaksn. extreme açmak istiyosan 4lvl düsük moblarda kas. ayrıca bard acarsn kasması cok kolay olr ama 90a geldiginde sıfırlaman lazım. :wink1: pvp de iş yapmas cnkü bard.

CaN_KsK demiş ki:
Evet partyleri kesiyor teptirme ile veyahut baska skill ile ama party champion gibi mobları göz önüne alırsak iş zor.
onun adı teptirme değil geriye ittirme yane knock back. xD xD :mrgreen: zuuhajhaja

WhiteLotus demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
onun adı teptirme değil geriye ittirme yane knock back. xD xD :mrgreen: zuuhajhaja
Sorun bumu teptirme ha geriye ittirme.Tartısma istiyorsun bu alaycı tavırlarınla.Fikir söyledik saçma sapan yorumlar yaptın fikrime tamam eywallah senin oyun tarzına da saygı duyuyorum belki benden daha iyi olabilirsin bu oyunda ama bu alaycı tavırlarına yol açamaz.

heee kız arkadaşım diyordu eskiden hiç yatmıyo botta rogue 54 lvl ken penona kuruyodu giantıda kesiyodu party sinide...
EE peki o zaman beni 50 ye kadar kasacak adamı nereden bulacam ben.. kim kasar ki... Parada sadece 1.8m var lvl 30.... bottan başka çare var mı....

StreetBaLLeRRz demiş ki:
heee kız arkadaşım diyordu eskiden hiç yatmıyo botta rogue 54 lvl ken penona kuruyodu giantıda kesiyodu party sinide...
EE peki o zaman beni 50 ye kadar kasacak adamı nereden bulacam ben.. kim kasar ki... Parada sadece 1.8m var lvl 30.... bottan başka çare var mı....
Biraz itemlerede bağlı extreme ile tek basına giant kesmesi çok ama çok zor iş.

StreetBaLLeRRz demiş ki:
ytl ile 52 lvl fln rogue char satın alcan. xD xD

WhiteLotus demiş ki:
StreetBaLLeRRz demiş ki:

Nick kendin yapamadıktan sonra oda yaramaz =)

Ezik ezik kasacaz artık

StreetBaLLeRRz demiş ki:
WhiteLotus demiş ki:
StreetBaLLeRRz demiş ki:

Nick kendin yapamadıktan sonra oda yaramaz =)

Ezik ezik kasacaz artık
yoo sen kendin siparişş werebiliorsnn :))

Ona vereceğin para ile taxi parası ve silk alırsın en azından istedigin nicki koyar charın 0 dan beri senin elinde olduğu için sana bir haz verir.

Yok ben taxi yaptırmam.... Herkez bi ayrı adi(kendimden biliyorum zaten)
1 saat diyoruz 30 dk kastıktan sonra yine para alıyoruz... Zaman tutan fazla insanda yok...
Yamuk iş o taxi işi...
Günde 4 saat oynasam kaç lvl olur 30 dan 50 yer ? kaç günde ?

çar 30 oldu hemende %15 oldu 40 olsun paralı bota takacam extremesiz...
Neyse ya bu kasılır da Warior mu celeric mi..

CEVAPPP BİLENLER OYNAYANLAR HEALP MEA NIGGAAZ!!!

Ne yapayım? celeric mi warrior mu? haydi get this paper nigga
napayim.

Yukarı Alt