selam arkadaşlar . Ben 66 lvlim dagger+xbow+clericm .Su ana kadar clericin doğru düzgün bi buffıını kendi yararıma görmedim.Tamam bless varr ama 45 sn.Recovry division skilleri var ama bunlar bana pek yarar saladığı söylenemez.Ya da ben öyle düşündm.Belki clerici tam bilmedigimm içindir.Velhasıl clerici kapatıyorum su an yerine 2hd warrior açıorum.Bunu yapmama bir sebeb de şimdi xbow intlerin alaayına tek çeken bi char ancak bazı strler zoluyor o durumlarda xbow+extrmmin yetmediği durumlarda çaaaat warrior geçiipp saldırıya devam etmeyii düşünüyorum.Simdi sizce bu kararıı vermekle iyi mih etmişim kötüümüh yorumlarınızı bekliyorumm şimdidn teşekkürler ...

Kısaca özeti

Neydim >>>>>>>>>>>> Ne oldum
Roge/Cleric >>>>>> Rogue/Warrior

bende buildimi bu charda açtım char mükemmel hem uniqlerde hem pvp de 1 numara ama 66 lvl biraz geç sanki ama genede sen bilirsin. bide şöyle bi şey var pvpde yatmamak istiyosan warrior skillerini sağlam kullanman gerek two handedla yatırıp daggerla çizceksin :D. charın kötü yanı eğer ff yapacaksan deli gibi sp istiyo yani yaklaşık 2.5m gibi bişey buda tabi insanın canını sıkıyo biraz ama on numara char bence deiştir cleriği warriorun buffları yeter sana...

Bende rogue warior açmak istiyorum. rev6 da bir video izledim baya sağlam bir karakter olduğunu düşünüyorum. Cleric ne kadar yardımcı oluyor tam olarak bilemiyorum fakat xbow,2h, one hand, dagger ve axe la baya zevkli bir okadar da masraflı bir karakter olur sanırım. Tek sorun warior warlock karakterler olabilir haa birde pot süresi var :(

Bende bu charı kasıyorum şu an sp farmdayım güsel bi build insanı sıkmaz ama ben pvp seven biri değilim amacım exp kasarken extreme yüzünden düşen defans ve can açığını + lı blue lu heavy armor set le kapamak böylece gözüm arkada kalmadan bota rahatça bırakıp afk olabilcem hem heavy armorun karizmasınıda unutmamak lazım ^^

Yukarı Alt