arkadaşlar ben rogue bi charı bota bırakmayı ddüşünüyprum.(doğal olarak yatırım yapmam grk pre fln) arkadaşlar botla eu rogue kasanlar vede bu konuya yetkin olanlara soruyorum rogueyi bota bıraktığınızda giantlara daldığında yatıyor mu??? yoksa yatırıyomu?? giant kendi lvl inden 2 lvl düşük olcek?? yardım pls.

Rogue char str chardır. şimdi ,

Öncelikle Charını phy attack yapan mob lardan bırakcaksın.Eger mag attack yapanlarda bırakırsıan buyuk olasılık yatar.Yinede mag attaklarda kasacagım dıyorsan kendinden 4-5 lvl aşağılarda kasmalısın + vigor kullanmalsın.

Eğer phy attack yapanlarda kasarsa fazla sorun yaşamazsın.Ama yinede kendi lvlının 1-2 aşagısı moblarda kas daha seri olursun.

Exterminator demiş ki:
Rogue char str chardır. şimdi ,

Öncelikle Charını phy attack yapan mob lardan bırakcaksın.Eger mag attack yapanlarda bırakırsıan buyuk olasılık yatar.Yinede mag attaklarda kasacagım dıyorsan kendinden 4-5 lvl aşağılarda kasmalısın + vigor kullanmalsın.

Eğer phy attack yapanlarda kasarsa fazla sorun yaşamazsın.Ama yinede kendi lvlının 1-2 aşagısı moblarda kas daha seri olursun.
ok saol sen dier topiclerede baktım baya bi yardım etmişsin ordaki açıklamalardanda anladığım kadarıyla belli bir lvle kadar crossbow yapcam kasarken.. pvplerdede dagger. sen cleric aç demişsin ama ben bard açıcam daha sonra cleriğe dönücem..

Bi kere o mage attack konusunda cok haklı
2.Eger crossbow extraeme kullanıcaksan,1-2-3 lwl asagılarda kascan kucuk lwlarda.İlerde bu skille niyalarda da kasarsın 60 lwlken ama simdi degil.Eger crossbow extreme yoksa.Kendi lwlin bi giant bile kesebilrisin.Tabi bu croosbow extreme daggersan doner ama aynı mantık.

Yukarı Alt