1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

rogue ile ilgili 2 soru

1. RHODOK

RHODOK Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet wizardımı sattım şimdi rogue aççam ama daggera vereyimmi yoksa sad x bowmu olsun daggerada verirsem çok sp gerekirmi bide yan skill ne açayım ???

2. Mr.LoNeLy

Mr.LoNeLy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hızlı kasmak istiyorsan Xbow ve Bard'ı öneririm
    Yok birazdaha yavaş olsun ama sağlam olsun dersen Xbow - Cleric (TerciHimdir)

Eğer Xbow - Dagger - cleric yapılandırması açarsan 100 Lv için tam olarak : 2,230,780 sp gerekmektedir
    Eğer Xbow - cleric yapılandırması açarsan 100 Lv için tam olarak : 1,772,010 sp gerekmektedir
    DİPsizNOT:: cleric sikillerin (mag vuruş skilleri de dahil) max olarak hesaplanmıştır.

3. qwerty58

qwerty58 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dagger, crossbow'a göre daha fazla vurur. Pvp'de avantaj sağlar. Ayrıca passive skill sayesinde görünmezlikle vurduğun skill çok hasar verir. Ama crossbow kasarken idealdir. Ayrıca pvp'de menzili kullanarak adam yanına gelene kadar indirebilirsin. :thumbsup: Yan skill olarak cleric öneririm. Hem kasarken hem pvp'de rahat bir char istiyorsan Europe charların hepsinde cleric kullanman yararına olur.Benim var bir tane rogue charım. Dagger/xBow-Cleric. Son derece memnunum. [Kasarken xBow][PvP'de Hem xBow Hem Dagger]