56 lvl crossbow dagger charım da yan skill bard dı cleric e geri çektim fakat cleric de charity skilini lvl 5 e kadar çıkardım ama defansımda en ufak bir değişme göremedim. Cleric rehberinde söylendiği gibi light armor giyiyorum ama nedense defansım, str ve int point im aynen değişmeden duruyor yardımcı olursanız sevinirim. ( skilin en üstünde yazan essential item : Lİght armor, cleric rod bende kırmızı gözüküyor )

Saygılarımla....

light armor ve cleric rod giymen gerekir.onlar pasif skiller onlar sadece holyword bless spell, recovery divison için uplaman gerekn skiller.

ilginize tesekkür ederim oyuna girebilirsem hemen rod alıp öyle deniyeceğim birde cleric e döndüm ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum sizce bard mı cleric mi ?

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
dragonnn demiş ki:
ilginize tesekkür ederim oyuna girebilirsem hemen rod alıp öyle deniyeceğim birde cleric e döndüm ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum sizce bard mı cleric mi ?
full str değil misin nası cleric e döndün ? yan mastery olarak mı döndüm diyosun ? partylerde bol yer bulursun ama bence tek kasanlar için bard

Exterminator demiş ki:
light armor ve cleric rod giymen gerekir.onlar pasif skiller onlar sadece holyword bless spell, recovery divison için uplaman gerekn skiller.
light armor giydim elime de cleric rod aldım ama yne bi değişiklik yok :S

Arkadaşım clericdeki o skilli hemen kapat boşuna sp harcamışşın acılacak skilleri yazayım sana eğer girebilirsem chara resim de atarım

1- Fainth
2- Bless Spell
3- Resscure
4- Recovery Division

Eğer senin dediğin skilli acarsan str int basabilirsin.Eline crossbowu yada daggerı aldın mı hepsi kaybolur.Sadece defance veren skill var 30 lvl da birde mag defance veren 40 lvl da onu adamlara yaptığın zaman silah değiştirsen bile gitmez ama kendine yapınca silah değiştirince gidiyor.Hemen o skilleri kapamanı ve benim dediğim skilleri acmanı tavsiye ediyorum..

benim saturnde 77 lvl rogue carım var ben yanm astery olarak bard kullanıyorum ve memnunum ilk basta warrior // rogue denedim ama olmadı warrior bufları silah degiştirince kayboluyo bence rogue // bard guzel :) :?!!! :?!!! :?!!!

o bufflar partideki adamlara buff basman içindir.(str-ıntbuffları)defence bfflarının kendine basabilirsin

Yukarı Alt