1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Rogue çar hakkında...

1. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Beyler ben sıfırdan Rogue/dagger çar açmak istiyorum ve sorularım olcak ilk başta herzamanki gibi yan skill olarak ne açmam gerekli biraz araştırma yaptım ve şu kanıya vardım eğer bard açarsam kendi lvlım giantlarda yatabilirim,cleric açarsam 40 lvl skili ile birlikte yatmam zorlaşıyor yani sorun şuki yan skill önerdiniz bana bide o skili açtığımda kendimden kaç düşük lvl yaratıklarda kascağımı söylerseniz sevinirim.Unutmadan bide eğer europa çarı bota koymak istersem isromu daha iyi t-botmu bunuda yazarsanız süper olur

2. Ch0sen0ne

Ch0sen0ne Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    marmara metalurji malzeme muh.
    77 lvl rogue charim var yan skill cleric coook memnunum oluo mu tabiki oluo arada eger bota birakinca olur die korkuorsan extreme acmadan bırak ozamna cok zor olur ama ben hep extreme ile bırakiom ^^ cleric cok faydali bi de europe charlar icin ilkercindik in koydugu programi indir kendi kendine buff da basar cok guzel olur

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sen crossbow için dedin sanırım extreme derken bide cleric olunca kasma hızında farklılık oluyor dimi barda göre çünkü onda hızlı koşma yok

4. Ch0sen0ne

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yooo potlari var onlarin sonucta ^^ dagger desperate miydi neydi extreme onu acip zaten botlamak daha da zor olur %75 dusuruo tum defanslari

5. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ok cleric açıyım ozaman baktım yavaş kasıyor arada o hız potlarından alıyım 40 a kadar clericle biraz zor olur sanırsam ama ondan sonra rahatlarım heralde.Bide sen kendinden düşük yaratıklardamı kasıyorsun?

6. Ch0sen0ne

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eed dusuklerde kasiom extreme acarak kendi lvlimda da kasarim ama giant ve bikac daha geldimi mort ^^ ve dusuk lvlda kasmak finansal acidan da daha iyi