Evet fikirler lütfen!! Hangisini kasayım , hangisi ŞEYTAN'ı daha rahat keser? hangisi botla daha iyi kasılır?? Yatmazmı rogue şeytan keserken? Yardııım Cevaap , bana çinli xbow giib gelio cunkı pvp de galiba yenemıo xbow ?? Yani gorduklerime dayanarak yenemıo xbow gibime gelioda! fikirler plz!

Bence sen dual aç :P Full Str blade - galive - bow imbue olarak light sen buuyk adamsın ya :P :P ( gulmek serbest) başaşrırsın bu charlada sheytan kesmeyi hatta yetmez tum serveri kesersin

Bence rogue-bard Bizim Arkadaş Tibetin iyi çarlarından ve 9-10 kere şeytanı kesti :wink1:

Dagger hosuna gider gitmesinede kasamassın dagger ile bende var 53 lwl su an crossbwları acmak için ugrasıyorum ve actım hepsini sen Corssbow aç herseyini tamamla sonra dagger acarsın.

HeraServer demiş ki:
Typhoon demiş ki:
Bence rogue-bard Bizim Arkadaş Tibetin iyi çarlarından ve 9-10 kere şeytanı kesti :wink1:
okey anlasıldı ne kasıcaam :D birde bana cok guzel geliyor ya şu DAGGER =) 5 tane combo felan silah zaten zaten cirit 21+
ama 0 gapla crosbow çarını yükselt ne pvp yap nede job.Full kas crosbow ve bard açık olsun sadece.Bard skillerinden noise ve hız 80-90 lvl olana kadar yeter ayrıca crosbowu her zaman lvl tut tüm xbow skillerini açabilirsen aç bardda lvl 10 lvl düşük olsun sonra farm yapıp daggarı ve bardı fulleyebilirsin . :wink1:

HeraServer demiş ki:
MeLiK demiş ki:
akan sen x bow ol sen seversin pvp side iyi
öylede ama çinli 90 fire 90 light 90 cold 30 heuksal NUKER daha iyi şeytan keser mi?
Bir avrupalı ile bir çinli karşılaşsın yani avrupalı xbow ve çinli nuker her zaman x bow alır şeytanıda lorduda.Zaten bi crit atsan yeter :thumbsup:

Yukarı Alt