NiGHTMaRe

Aileden
Bugün gözüme birşey çarptı.Dünyada artık hiç rocker yetenek yetişmiyor.Peki ya efsaneler öldüğünde ne olacak?Şu anda tek Motörhead kaldı.Tam bir guns n' roses fanatiği olmama rağmen 92den sonraki hiç bir parçasını dinlemem.Slash gitti GnR bitti.Nerdeyse Türkiyedeki herkes metal dinliyor.Tabi bende.Bu konudaki yorumlarınızı yazarsanız sevinirim :kalp: :headbang:
ps.Lütfen biri çıkıp bana Metallica demesin.Metallica rock değil metal çalar

rock dediğin dinsizlerin müziği k... başlarına dövme yaptırım ne anlamı oldugunu bilmedikleri sözleri başkaları ile paylaşmaları anlamına geliyor bana rock benim için birşey ifade etmiyor eskileri gebersin yenileride yetişmesin memnun olurum ben dinlemiyorum genel olarak yazdım alınma tartışmada çıkarmayın benim düşüncem.

metallica ben rock olarak bile görmüyorum.Gerçi bana children of bodom ve rammstein yetiyor ama gerçekten yeni yetenekler gerekli. Türklere pentegram gibi yeni bir grup gerekli.

NiGHTMaRe

Aileden
@arab
Düşüncen kendine brom.Tartışma çıkaracak birşey yok :kalp: :twisted:
@meto
Bro biz arkadaşlarla birşeyler yapmayı düşünüyoruz ama bakalım :starving:

arab_baho demiş ki:
rock dediğin dinsizlerin müziği k... başlarına dövme yaptırım ne anlamı oldugunu bilmedikleri sözleri başkaları ile paylaşmaları anlamına geliyor bana rock benim için birşey ifade etmiyor eskileri gebersin yenileride yetişmesin memnun olurum ben dinlemiyorum genel olarak yazdım alınma tartışmada çıkarmayın benim düşüncem.
katiliyorum

Ps.Anca bagiriyorlar yaptiklari baska birsey yok :mrgreen:

Benim dusuncem^^

NiGHTMaRe

Aileden
xFactoria demiş ki:
arab_baho demiş ki:
katiliyorum

Benim dusuncem^^
Rock'ı metalle karıştıran çok kişi var hacım ve sen + arab siz onlardan birisiniz.Rock'ta böğürülmez sololar konuşur.Sana iki tane örnek vereyim sonuna kadar dinle bakalım ne hissedeceksin?
faster
Paradise City
slow
i used to love her :thumbsup:

Limanerg demiş ki:
xFactoria demiş ki:
arab_baho demiş ki:
katiliyorum

Benim dusuncem^^
Rock'ı metalle karıştıran çok kişi var hacım ve sen + arab siz onlardan birisiniz.Rock'ta böğürülmez sololar konuşur.Sana iki tane örnek vereyim sonuna kadar dinle bakalım ne hissedeceksin?
faster
Paradise City
slow
i used to love her :thumbsup:
Bro darilma ama dinlerken "Allah belasini versin boyle muzigin"Diyesim geldi :P

Ps.Zevkler ve renkler tartisilmaz :thumbsup:

NiGHTMaRe

Aileden
ahahah tamam hacım sen bilirsin.Zorla beğendircek değiliz ya.Yine de böyle bir kültürün batmasını istiyorsan ne âlâ :P

EliteTurk

Aileden
Limanerg demiş ki:
Yapma elit yapmaaaaaaaaaaaaaaaaa daral: :P
puhaha herkezin kendi düşüncesi zevki farklı tatları algılayışı vardır ama bana rock biraz itici geliyor nedenini bilemiyorum belkide ritim tutarken kafa sallamayı sevmiyorumdur fakat düşüncelerine saygım var sendeki kulak bende yok sanırım hepsi o kadar. :P :twisted: 8)

NiGHTMaRe

Aileden
EliteTurk demiş ki:
Limanerg demiş ki:
puhaha herkezin kendi düşüncesi zevki farklı tatları algılayışı vardır ama bana rock biraz itici geliyor nedenini bilemiyorum belkide ritim tutarken kafa sallamayı sevmiyorumdur fakat düşüncelerine saygım var sendeki kulak bende yok sanırım hepsi o kadar. :P :twisted: 8)
Kesin sagopacısındır sende :P Bende sana saygı duyarım hacım ama bir yere kadar.Sokakta son ses apaçi marşı açan zübbeleri görünce içim cız ediyor.Niye kimse gnr açmaz diye :cry: Ama bir yanlışın var şu konuda; kafadan çok ayakla ritim tutulur rockta :headbang:

EliteTurk

Aileden
Limanerg demiş ki:
EliteTurk demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Kesin sagopacısındır sende :P Bende sana saygı duyarım hacım ama bir yere kadar.Sokakta son ses apaçi marşı açan zübbeleri görünce içim cız ediyor.Niye kimse gnr açmaz diye :cry: Ama bir yanlışın var şu konuda; kafadan çok ayakla ritim tutulur rockta :headbang:
İfadende bile :headbang: kafa sallıyosun. makara:

Ps: Ben sadece rap dinlemem alternatifleri her zaman arar dinlerim şuanda Tarkan'dan Acımayacak dinlediğim gibi. 8)

arab_baho demiş ki:
Dinleme o zaman.Senin için yapmıyorlar ve kişisel düşüncen o yüzden sorun yok ama eskileri ölsün yenileride yetişmesin derken biraz ağır olmuş :)

Limanerg demiş ki:
Peki ya efsaneler öldüğünde ne olacak?
Efsaneler ölmez , bu yüzden adları "Efsane". Elvis öldü ama Jail rock house hala harika. Rock'n Roll kısır bir müzik üreticiliğinde sınır var , onu güzel yapanda bu herkese hitap etmiyor olması ve ben böyle kalmasını istiyorum yoksa nasıl bu kadar güzel olabilirdi.

Ayrıca her beynin kaldıramıcağı bir tınısı var , konuyu baştan sona okursan , Rock , Death Metal , Rock'n Roll arasındaki farkı algılayaman insanları görüceksin :) :wink1:

Poor Little Anna diyoruz , gerçiyoruz :lol:

NiGHTMaRe

Aileden
broxni demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Peki ya efsaneler öldüğünde ne olacak?
Efsaneler ölmez , bu yüzden adları "Efsane". Elvis öldü ama Jail rock house hala harika. Rock'n Roll kısır bir müzik üreticiliğinde sınır var , onu güzel yapanda bu herkese hitap etmiyor olması ve ben böyle kalmasını istiyorum yoksa nasıl bu kadar güzel olabilirdi.

Ayrıca her beynin kaldıramıcağı bir tınısı var , konuyu baştan sona okursan , Rock , Death Metal , Rock'n Roll arasındaki farkı algılayaman insanları görüceksin :) :wink1:

Poor Little Anna diyoruz , gerçiyoruz :lol:
Hacım hiç mi konsere gitme ihtiyacı duymayacaksın kendinde?Hiç mi ben şu insanları bir göreyim demeyeceksin içinden?Yenilerin yetişmesi bunun için lazım.
ps. extra hacım senin yorumunu merak ediyorum bu konuda :starving:

abi ben bu rock'culardan korkuyorum harbi nasıl klip'ler onlar nasıl adamlar onlar şeytana tapıyor galiba bunlar :lol:
ama bu bitmez avrupada çok seviliyor

NiGHTMaRe

Aileden
Guathema demiş ki:
abi ben bu rock'culardan korkuyorum harbi nasıl klip'ler onlar nasıl adamlar onlar şeytana tapıyor galiba bunlar :lol:
ama bu bitmez avrupada çok seviliyor
rock mı seviliyor hacım metal mi? :P Rock'ı tercih edilmesini isterdim ama malesef metal çok daha önce şu anda daral:

Yukarı Alt