Geçtiğimiz sene çeşitli sebeplerden ötürü düzenlenemeyen ülkemizin en geniş çaplı rock müzik festivallerinden "Rock'n Coke" bu sene tekrar düzenleniyor.Bu sene yine sansasyonel isimleri konuk edecek olan organizasyon, 18-19 Temmuz 2009 tarihlerinde İstanbul Park'da düzenlenecek.

Organizasyonun avantajlı biletleri 13 Nisan 2009 tarihinde Biletix üzerinden satışa sunuldu.Festivalin bu seneki programında şu anda netleşen isimler Linkin Park, Nine Inch Nails,The Prodigy, 2000'li senelerin en fazla dikkat çeken indie rock gruplarından Kaiser Chiefs,alternatif müziğin son zamanlardaki önemli ismi Santigold ve Amerikan alternatif rock topluluğu Jane's Addiction.Bu dev isimlerden kuşkusuz ki en çok dikkat çekeni binlerce hayranı ile Türkiye'de ilk kez buluşacak olan Linkin Park.Festival süresince tüm katılımcıların iyi vakit geçirebilmesi için kurulacak müzik kasabasında birçok alışveriş mağazası,internet erişimi,yiyecek standları ve otopark da bulunacak.Rock'n Coke 2009'un net programı açıklandığında sitemizden tekrar erişebilirsiniz..

18 Temmuz Cumartesi

Alternatif Sahne
Daha Sonra Duyurulacaktır

Ana Sahne
The Prodigy
Nine Inch Nails
Jane's Addiction
Juliette Lewis
Emre Aydın
Howling Bells

19 Temmuz 2009 Pazar

Alternatif Sahne
Santigold

Ana Sahne
Linkin Park
Kaiser Chiefs

Genel Bilgi
Bilet Fiyatları
Kombine+Kamp: 115,00 TL
Kombine: 95,00 TL
Günlük: 65,00 TL
Sahne Önü 1: 50,00 TL
Sahne Önü 2: 30,00 TL

Orada olmak isterdim :starving:

artık fazla güzel gruplar gelmiyor bence ama yinede güzel olurdu

Sp00Ky demiş ki:
uNiFesT'e gidiyorum malesef buna gidemeyeceğim :( LinKin ParK iÇn gide bilirdim sırF :D ama uNi daha dely Arch Enmy vaR :D
Uni harbiden süper olmuş dostum ya o gruplar nedir öyle of of.. Arch Enemy,LA Guns,özellikle Amon Amarth ve Paradise lost :curtain: Rock'N Coke'un çizgisi belli zaten genelde alternatif gruplar geliyor..

NighTwaLkeR demiş ki:
Sp00Ky demiş ki:
uNiFesT'e gidiyorum malesef buna gidemeyeceğim :( LinKin ParK iÇn gide bilirdim sırF :D ama uNi daha dely Arch Enmy vaR :D
Uni harbiden süper olmuş dostum ya o gruplar nedir öyle of of.. Arch Enemy,LA Guns,özellikle Amon Amarth ve Paradise lost :curtain: Rock'N Coke'un çizgisi belli zaten genelde alternatif gruplar geliyor..
+ Testament iStiyorDum bN uNiFesT için ama qeÇeN sNe qeLdi diye getiRmiyorMuş oRganiZtöR BozuNTusu :| biZde Bu qaLanlar iLe coŞudağıZ :headbang: :sfff:

Yukarı Alt