ProAnqeLLs demiş ki:
Güncel bi kişide daha vardı sanırım böyle hata
şimdi sana söyle anlatayım ekran kartınızı kurarken yada güncellerken sistem/sistem32 genellikler böyle sistem dosyalarınız içersine genel ayar ve gerekli sistem dosyaları oluşturuluyor ve hani bir söz vardır örnek maksadında "belki yarın belki yarındanda yakın" ekran kartı sistem dosyalarınız her an bozulabilir veya yetersiz kalabilir. onun için benim tavsiyem ekran kartlarınızı güncel tutmanız bu sadece oyundan atmama avantajı sağlamayacaktır size, pc deki herbir parça güncel olduğu size performans olarak geri dönecektir.

herşeyi yaptığınız halde yine o hatayı alıyorsanız ekran kartınızın işlemci hızı yetersizde kalabilir ve ya öyle devam edersiniz oyuna yada yeni bir ekran kartı almaya yöneleceksiniz.

size başımdan gecen bu konu ile ilgili bir olayı anlatayım. gm event yapacağını söyledi ve herkesi dw nin sg sine cağırdır tabi bizde hemen gittik ve gm inanılmaz bir şekilde etrafımızda 1-2 milyon tane manyaung çıkarttı karınca sürüsü gibiydi benimle bu konuda inan eden bütün arkadaşlarım tek tek ekran hatası alarak oyundan atıldı :):) ama ben oyunda kaldım çünkü ekran kartım günceldi 8)

ProAnqeLLs demiş ki:
Pc min özellikleri 512 Ram P3 128 Ekran kart Ati Radeon 9200 Series
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için ama ben size işletim sisteminiz sordum

Ps: sana sunuda ifade etmek isterim bu ekran kartı ile fazla bir performans bekleme

bide şöyle bişi çıkıyodu Media//bişiler yazıyo/roc_2/ Sanırım media.pk2 de bi sorun var En son Media.pk2 yi indirdim ama

Yukarı Alt