SePPuKu demiş ki:
Rap şarkılarını dinleyerek sıkılmaktan ve şarkılara anlam verememekten rock şarkıylarıyla rap şarkılarını eşleştirip anlam vermeye çalışınca Rock daha güzel ve hoşuma gitti.. Hiç yoktan bir çok sanatçısı ve beğendiğim müzikler var.. Club'e girmek istiyorum ama Club e üye olacağım ama Rap fub club üyesi olarak gözükmek istemiyorum.. Rock4ever
bence kendini çok net bi şekilde göstermelisin rap fan üyesisin anlat neler dinlemeye başladın neler biliyorsuni
not:kendi düşüncem sonuçta başkan karar verir

Kobe demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Rap şarkılarını dinleyerek sıkılmaktan ve şarkılara anlam verememekten rock şarkıylarıyla rap şarkılarını eşleştirip anlam vermeye çalışınca Rock daha güzel ve hoşuma gitti.. Hiç yoktan bir çok sanatçısı ve beğendiğim müzikler var.. Club'e girmek istiyorum ama Club e üye olacağım ama Rap fub club üyesi olarak gözükmek istemiyorum.. Rock4ever
bence kendini çok net bi şekilde göstermelisin rap fan üyesisin anlat neler dinlemeye başladın neler biliyorsuni
Hehe Kobe güldürdün beni bu halimde helal sana ya. :P

Bak sayayım..

Teoman
Özlem Tekin
Mor Ve Ötesi
Göksel
Şebnem Ferah
Emre Aydın
Grup 84 vs vs vs ... :muck: Ben öncedende rap rock bilmezken dinlerdim.. Ama sonra okulda rap rock ayrımı oldu rapci oldum.. Ama şimdi Rock4eveR :headbang:

bende katılmak istiorm.

En çok sevdim ve dinlediğim Gruplar

Avenged Sevenfold
Bringme The horizon
Cradle Of filth
children of bodom
marilyn manson
in flames
Slipknot
papa roach
System Of a down en çok dinledim gruplar var daha çok varda hepsini yazamıcam :D

EvoLuTioN demiş ki:
bende katılmak istiorm.

Avenged Sevenfold
Bringme The horizon
Cradle Of filth
children of bodom
marilyn manson
in flames
Slipknot
papa roach
System Of a down en çok dinledim gruplar var daha çok varda hepsini yazamıcam :D
zaten üyesin profiline bak :P veya buraya viewtopic.php?f=271&t=97030
bu arada **** soad asla ama asla Türk düşmanı bi grubu dinlemem.

SePPuKu demiş ki:
Kobe demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
Hehe Kobe güldürdün beni bu halimde helal sana ya. :P

Bak sayayım..

Teoman
Özlem Tekin
Mor Ve Ötesi
Göksel
Şebnem Ferah
Emre Aydın
Grup 84 vs vs vs ... :muck: Ben öncedende rap rock bilmezken dinlerdim.. Ama sonra okulda rap rock ayrımı oldu rapci oldum.. Ama şimdi Rock4eveR :headbang:
anlamadım neden güldün :roll:
işe rap fan club dan çıkmakla başla

Söylüyorum ama çıkarmıyorlar. :D Ne yapmam gerekiyor atın beni diyorum. Attım diyorlar. Profilimden bakıyorum atılmışım ama Rock Fun Club askıa kalmış gözüküyor seçindede geri dön diyor.. :roll: :roll:

SePPuKu demiş ki:
Söylüyorum ama çıkarmıyorlar. :D Ne yapmam gerekiyor atın beni diyorum. Attım diyorlar. Profilimden bakıyorum atılmışım ama Rock Fun Club askıa kalmış gözüküyor seçindede geri dön diyor.. :roll: :roll:
cluba girmen için başkanın seni alması lazım
almasın ya yeni düzenledim listeyi karıştırma :P

Kobe demiş ki:
EvoLuTioN demiş ki:
bende katılmak istiorm.

Avenged Sevenfold
Bringme The horizon
Cradle Of filth
children of bodom
marilyn manson
in flames
Slipknot
papa roach
zaten üyesin profiline bak :P veya buraya viewtopic.php?f=271&t=97030
bu arada **** soad asla ama asla Türk düşmanı bi grubu dinlemem.
sölediğin için sağol görmemiştim üye oldumu :roll: ya soad dinlerimde 1 kaç tane sevdiğim şarkısı var onları dinlerim Sugar BYOB Cigaro Chop Shey gibi sevdim şarkıları var onları dinlerim.

Neler olmuş burada şimdi damladım insan bir haber verir Kobe ayıp etmişsin :P Seppuku dostum seni benim gruba almam gerekiyor zannımca geçerli fan üyeliğinde Rock&Metal olsun istiyorsun olmuş bil :wink1: Evolution dostum seni de Kobe aydınlatmış başka bir sorun varsa alabilirim..Bu arada hiç SOAD konusunu açmayalım aşağılarda kilitli olarak yeterince tartıştık..

NighTwaLkeR demiş ki:
Neler olmuş burada şimdi damladım insan bir haber verir Kobe ayıp etmişsin :P Seppuku dostum seni benim gruba almam gerekiyor zannımca geçerli fan üyeliğinde Rock&Metal olsun istiyorsun olmuş bil :wink1: Evolution dostum seni de Kobe aydınlatmış başka bir sorun varsa alabilirim..Bu arada hiç SOAD konusunu açmayalım aşağılarda kilitli olarak yeterince tartıştık..
Şu Nickim Rap Fun Club olarak gözükmesin clubten üye olarak profilimde gözüksün ama Rock Metal yazmasın sade Aileden olarak kalsın yani anlatabildim mi acaba?

SePPuKu demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
Şu Nickim Rap Fun Club olarak gözükmesin clubten üye olarak profilimde gözüksün ama Rock Metal yazmasın sade Aileden olarak kalsın yani anlatabildim mi acaba?
O olayı kendin ayarlayacaksın o zaman dostum,anltayım;sağ en üstte kullanıcı kontrol paneli diye bir bağlantı var oraya tıklıyorsun sol köşede bannerlar gelecek oradan ayarını yaparsın.Ya da şöyle bir kısa yol önereyim sana;son mesajı sana ait olan bir topic bul ve oradan kendi adın üzerine tıkla açılan sayfada avatar altında geçerli kullanıcı modu var oradan old school olarak seçersin :wink1:

NighTwaLkeR demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
O olayı kendin ayarlayacaksın o zaman dostum,anltayım;sağ en üstte kullanıcı kontrol paneli diye bir bağlantı var oraya tıklıyorsun sol köşede bannerlar gelecek oradan ayarını yaparsın.Ya da şöyle bir kısa yol önereyim sana;son mesajı sana ait olan bir topic bul ve oradan kendi adın üzerine tıkla açılan sayfada avatar altında geçerli kullanıcı modu var oradan old school olarak seçersin :wink1:
İyide :D olmuyor ki .. Rock Fun Club yeri Askıda olrak gözüküyor seçiyorum onaylıyorum.. Geri dönmek için tıklayın diyor. :D

NighTwaLkeR demiş ki:
İyide :D olmuyor ki .. Rock Fun Club yeri Askıda olrak gözüküyor seçiyorum onaylıyorum.. Geri dönmek için tıklayın diyor. :D
O zaman kısayol olarak sunduğum seçeneği uygula dostum..
Şimdi Kayıtlı Kullanıcı olarak gözüküyorum. Ama Rap Fun Club olarak yazıyor .. Ama Kayıtlı Kullanıcı dan başka seçenek yok.. KKP ( Kullanıcı Kontrol Paneli) de Askıda olarak gözüküyor Rock Metal Fun Club..

NighTwaLkeR demiş ki:
dedim başkanım uğrar buraya kesin rahatsız etmeyeyim dedim bu arada aldığın adamlara bi pm atıver haberleri olmuyo :P benim de yoktu sonradan fark ettim :D

Kobe demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
dedim başkanım uğrar buraya kesin rahatsız etmeyeyim dedim bu arada aldığın adamlara bi pm atıver haberleri olmuyo :P benim de yoktu sonradan fark ettim :D
Alayının seçili grubunu Rock&Metal yaparım bak nasıl haberleri olur :twisted:

Yukarı Alt