- Resim Silinmiş.
*Roc
Four Elementals : 4 element uniqueleri .
Eight Spirit Stones : 8 Ruh Taşı

Roca Ulaşmak için oncelikle bu 8 ruh taşı adı verilen mini uniqueleri kesmeniz gerekiyor . Daha sonra Ateş-Su-Hava-Toprak (4element uniqueleri)ni kesmeniz gerekiyor . Hepsini 2 saat içinde kesmeniz gerekiyor . 2 saat içinde bunları keserseniz Roc Kuşuyla karşı karşıyasınız. Roc kuşu günde sadece 1 kez cıkıyor ve bu 2saatlik dilimden sonra roc'u kesmeniz için 2 saat süreniz var . Yoksa roc uçar gider xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu rok etrafında elit falan cıkarmıyosa saglam bir partı keser. 110 lvl miydi bu roc

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
İşte oyuna şimdi zevk geldi öyle kabak gibi beklemek yok çalışıp sende kesmeye çalışcan bu sistemi beyendim :lol:

medusa 3 saatte zor kesiliyor bunumu 2 saatte ekscekelr :D hayatta kesilmez bu :SSSSS

medusa bizde 45 dk 2 party ile :twisted: Benim PT hazır Roc u İlk Kesme Şrefine Biz Ulaşmalıyız Elimden Gelenin Fazlasını yapacam Hazırlıklar Devam Ediyor... Server Pacific Nick:QnF Medusa Best Warrıor Bekle Beni Roc.! :detective:

Bu Arada Roc un Hp si Tam olarak Nekadar bi bilgisi olan varmı :?: Medusa ortalama 183.000.000 HP. Bir Resimde Roc un Hp si 1,300,000,000 hp diyordu Acaba Dogrumu :think: Kesin Bir Bilgisi Olan Söyleye bilirmi :!: Gerçekten 2 saat bir süre için Bu Hp Çok Fazla.

araf52 demiş ki:
medusa 3 saatte zor kesiliyor bunumu 2 saatte ekscekelr :D hayatta kesilmez bu :SSSSS
Medusa 3 saat te Warlock lu bir haldemi Kesiliyor ve Kaç Party Nasıl Dalıyor ?

2 pt toplam 8 wizz 1 warlock + bardlar la bide deneyin kaç saat sürüyor :twisted:

Yukarı Alt