ironEyE demiş ki:
Olum anladım olayı Gnome olduğunu gördüm zaten. :lol: Ben özkanın "baya damage YEMİŞİN" lafına diyorum char onun değil diye. :D
Len de get konuştukça batıyosun ne char canavardan bahsediyoruz :lol: :lol: :lol:

ironEyE demiş ki:
Avenger demiş ki:
ironEyE demiş ki:
İşte aynı şeyden bahsediyoruz yav ne adamlarsınız bee. :D
Biri uniqueyi kesen char diğeri char tarafından kesilen unique biz 2.den bahsediyoruz sen 1.den :twisted: :lol: :lol:
İyide unique kesen char fazla damage yemiş dedin ya işte ben hem onu diyorum hemde mob adının Gnome olduğunu diyorum. :D
Damageyi kesen char değil unique yiyor :lol: :lol:

Kısacası ;

@Gnome

+1905 :mrgreen:

Tamam melihcigim sen bunu dusun gece boyunca bi yandan da chari kas sabah bize tekrar anlat tamam mi :D :sfff: :santa:

ironEyE demiş ki:
Yav siz uniquenin yediği 47k damageyi demiyormusunuz?İşte bende onu diyorum char onun değil diye özkana onu anlatmaya çalışıyorum. xD
AYyyyhhhhh kalbim daraldı içim sıkıldı boşver :lol:

ya o canavara vurulan dmg warya ,o dmgyi sen vurmadın diyor char senin değil diyor yani , ama arkadaş ztn bnm bu çar demiyor canavarın adını bahsetmiş

catman demiş ki:
ya o canavara vurulan dmg warya ,o dmgyi sen vurmadın diyor char senin değil diyor yani , ama arkadaş ztn bnm bu çar demiyor canavarın adını bahsetmiş

sen işi iyicene karıştırdın :D

ironEyE demiş ki:
CapsLock demiş ki:
catman demiş ki:

sen işi iyicene karıştırdın :D
Aynen ortalık dahda karışmadan konuyu kapatalım...

Eee ne diyoduk Roc u kesmek için bug lazım.
Yoo demedik öle bişey uydurma :starving: :mrgreen:

Neyse bugda yaramaz buna kaç hpsi var acaba bu hayvanin :D

Yukarı Alt