beyler roc mountainde bu npc den gorew alınca ???? hatası alıyodun ve char buga giriyodu o hangi npc bide ne gorewi inş zerk scroll gorewi değildir.yanıtlarınızı bekliyom şimdiden tşk

Valla Onu Pek Kestiremiyorum Cunku Butun Gorevler Bugda Olabilir Hic Gorev Yapmadim :(

ironeye_TR demiş ki:
KingOfHere demiş ki:
srotraderde öle bi konu var rock mountainden görev almayın diyodu hiç birini almayan chara yazık olur ayrıca bende avatarcıyım :D
tmm kardes saol bilgin için ama bn hep zerk scroll gorewini almak istedim he :D
aaaa gerçi bişi var ndn gorewlerin bugda olduğunu anladım ozmn düşen gorewlerden item data da bole bişi bulamadığı için char buga giriyo misal diyom zerk scroll 1.091 versiyonunda böle bir item yok bu yuzden item datayı tetikliyo ztn roc mountaindede hiç bi müzik çalmıyo sadece arada bir jangan field müziği giriyo nedeni music pk2 de bole birşeyin var olmaması ve map pk2 mekana uygun yerin şarkısı çalmıyo bizim oceanda sadece 9d item ve mob ları bide roc moıuntain yani 0 ı koymuş oyuzden orda gezmek bile aslında tehlikeli...eveeeet ozmn buna gore 2+2=5 :D :mrgreen:

aaaa gerçi bişi var ndn gorewlerin bugda olduğunu anladım ozmn düşen gorewlerden item data da bole bişi bulamadığı için char buga giriyo misal diyom zerk scroll 1.091 versiyonunda böle bir item yok bu yuzden item datayı tetikliyo ztn roc mountaindede hiç bi müzik çalmıyo sadece arada bir jangan field müziği giriyo nedeni music pk2 de bole birşeyin var olmaması ve map pk2 mekana uygun yerin şarkısı çalmıyo bizim oceanda sadece 9d item ve mob ları bide roc moıuntain yani 0 ı koymuş oyuzden orda gezmek bile aslında tehlikeli...eveeeet ozmn buna gore 2+2=5 :D :mrgreen:
İsrodaki mediadan atabiliriz eğere varsa aynı görev yada ondada durum aynı deilse

Yukarı Alt